Ispanijoje - "Villarreal" įveikė "Atletico" © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos pirmenybėse vyko dar septynerios XIV turo rungtynės.

Intriguojantis mačas vyko Madride, kur vietos "Atletico" priėmė "Villarreal" ekipą. Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečiai, nuo kurių smūgiu kelis kartus savus vartus gelbėjo "Atletico" vartų sargas Sergio Asenjo.

Vis dėlto pirmieji įvartį pelnė šeimininkai - 37-ąją minutę pasižymėjo Simao. Rezultatas tapo lygus antrojo kėlinio pradžioje, kai Capdevillos perdavimu pasinaudojo Davidas Fusteris.

Vėliau abi komandos stengėsi sukurti kažką pavojingo, tačiau nė viena iš atakų įvarčiu nevirto. Na, bent jau iki 91-osios minutės - po keitimo aikštėje pasirodęs Joseba Llorente sulaukė Escudero perdavimo iš krašto bei pasiuntė kamuolį į "Atletico" vartų tinklą.

Po šio nokdauno šeimininkai atsigauti nesugebėjo ir finalinis teisėjo švilpukas paskelbė puikią "Villarreal" ekipos pergalę, rezultatu 2-1.

Madrido "Atletico" 1 - 2 "Villarreal"
37' [1 - 0] Simao
49' [1 - 1] David Fuster Torrijos
90' [1 - 2] Joseba Llorente

"Almeria" 1 - 1 La Korunijos "Deportivo"
58' [1 - 0] Kalu Uche
74' [1 - 1] Pablo Alvarez

Madrido "Getafe" 2 - 1 "Tenerife"
37' [1 - 0] Juan Albin
69' [2 - 0] Juan Albin
82' [2 - 1] Lorite Juanlu Hens

Pamplonos "Osasuna" 0 - 1 'Mallorca"
61' [0 - 1] Gonzalo Castro

Santandero 'Racing" 3 - 2 "Xerez"
3' [0 - 1] Mario Bermejo
26' [1 - 1] Mehdi Lacen
50' [2 - 1] Manuel Arana
70' [2 - 2] Antonio Ramirez Perez Antonito
83' [3 - 2] Alexandre Geijo

"Valladolid" 1 - 1 "Malaga"
34' [0 - 1] Duda
65' [1 - 1] Batista Santana Nivaldo

"Sporting" 0 - 1 "Sevilla"
9' [0 - 1] Frederick Kanoute