Ispanijos čempionai išvykoje turėjo pripažinti "Malaga" pranašumą (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį ir toliau buvo žaidžiamos Ispanijos „Primera“ čempionato 17-ojo turo rungtynės.

Ispanijos čempionai Madrido „Real“ išvykoje nusileido „Malaga“ vienuolikei. Be pagrindinio vartininko žaidusi Jose Mourinho ekipa rezultatu 3-2 patyrė pralaimėjimą Malagoje.

Karališkasis klubas 66-ąją minutę sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau per tris minutes Raque Santa Cruzas pelnė du įvarčius ir taip „Malaga“ ekipai padėjo įgyti dviejų įvarčių pranašumą. Vis dėlto Karimas Benzema rungtynių pabaigoje sušvelnino rezultatą.

Kitame susitikime Pamplonoje vietos „Osasuna“ minimaliu skirtumu nusileido „Granada“ vienuolikei.