Ispanijos Karaliaus tarės pusfinalyje - "Barcelona" ir "Sevila" © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį buvo žaidžiamos dar dvejos Ispanijos Karaliaus Taurės (Copa del Rey) turnyro ketvirtfinalio etapo rungtynės, po kurių paaiškėjo, kad į pusfinalius pateko "Barcelona" ir "Sevilla" klubai.

Nelengvai į pusfinalį pateko šalies čempionato vienvaldė lyderė "Barcelona", kuri namuose 3-2 įveikė kitą miesto komandą "Esapnyol".

Pirmasis įvarti buvo įmuštas 35 minutę, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo jaunasis šeimininkų puolėjas Bojanas Krkičius. Kėlinio pabaigoje Eiduras Gudjohnsenas taip pat bandė pasižymėti, bet jo smūgį atrėmė vartininkas Cristianas Alvarezas.

Vos prasidėjus antram rungtynių kėliniui, tas pats puolėjas B.Krkičius pasinaudojo puikiu Xavi perdavimu ir padvigubino komandos persvarą.

56 minutę po Dani Alveso perdavimo pasižymėjo ir gynėjas Gerardas Pique ir "Barca" priekyje buvo jau 3-0.

"Espanyol" norint patekti į kitą etapą reikėjo pergalės, arba išlyginti rezultatą. Pirmajį žingnį link tikslo jie žengė jau netrukus, kai įvartį pelnė Ferranas Coro. Netrukus tikslas tapo dar labiau pasiekiamas, kai stipriu smūgiu įvartį pelnė ir Jose Callejonas.

"Espanyol" bandė pasiekti trečią įvartį, tačiau trūko tikslumo. Tuo tarpu šeimininkai dar atsakė pavojingu Andreso Iniestos antpuoliu. Visgi rezultatas nepakito ir į kitą etapą pateko "Barcelona".

Tuo tarpu kitame ketvirtfinalio mače, dramatišką pergalę išplėšė "Sevilla", kurie dėka mačo pabaigoje pelnyto Sebastieno Squillaci įvarčio nugalėjo ir to jiems pakako, kad keliautų toliau.

"Sevilla" 2 - 1 "Valencia"
(pirmas mačas 2-3, bendras rezultatas 4-4)
8' [0 - 1] Carlos Marchena
36' [1 - 1] Frederic Kanoute
89' [2 - 1] Sebastien Squillaci

"Barcelona" 3 - 2 Barselonos "Espanyol"
(pirmas mačas 0-0, bendras rezultatas 3-2)
35' [1 - 0] Bojan Krkic
48' [2 - 0] Bojan Krkic
56' [3 - 0] Gerard Piqué
59' [3 - 1] Ferran Telechea Coro
69' [3 - 2] Jose Maria Callejon

90' iš aikštės pašalintas Daniel Jarque ("Espanyol")