Ispanijos Karaliaus taurėje triumfavo "Barcelona" © Eurofootball.lt
Ispanijos Karaliaus taurę (Copa del Rey) iškovojo "Barcelona" klubas, kuris Valensijoje vykusiame finale 4-1 įveikė Bilbao "Athletic" ekipą.

"%c00006" 4 - 1 "%c00039"
9' [0 - 1] Gaizka Toquero
32' [1 - 1] Yaya Toure
55' [2 - 1] Lionel Messi
58' [3 - 1] Bojan Krkic
64' [4 - 1] Xavi

Mačo pradžia "Barcai" nieko gero nežadėjo, mat jau 9 minutę kamuolį į jų vartus smūgiu galva pasiuntė "Athletic" puolėjas Gaizka Toquero.

Išlyginti rezultatą katalonams pavyko 32 minutę, kai po puikaus individualaus reido tiksliu smūgiu pasižymėjo Yaya Toure, kuris šiose rungtynėse žaidė vidurio gynėju.

Kėlinio pabaigoje vos komandos į priekį neišvedė Dani Alvesas, vis tik "Barcelona" gynėjo baudos smūgis praskriejo visai šalia varžovų vartų.

Jau 55 minutę "Barca" pasiekė savo - pirmasis prie kamuolio suskubęs Lionelis Messi, stipriu smūgiu iš baudos aikštelės ribų išvedė komandą į priekį.

Jau po trijų minučių krito ir trečiasis įvartis, kai tiksliu smūgiu iš aštraus kampo pasižymėjo jaunasis puolėjas Bojanas Krkičius. Tačiau "Barcelona" ir toliau nesustojo - 64 minutę fantastiškai tiksliu baudos smūgiu pasižymėjo Xavi.

Per likusį laiką šansų "Barca" dar turėjo, ypač Samuelis Eto'o. Vis tik nei jam, nei jo komandos draugams, nei priešininkams įvarčių pelnyti nepavyko ir finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo katalonų pergalę 4-1.