Ispanijos naujienų apžvalga © Eurofootball.lt
"Real" ėmė aktyviau domėtis Reyesu?

Ispanijos žiniasklaida praneša, jog Madrido "%c00003" direktorius sportui Emilio Butragueno savaitgalį susisiekė su Londono "%c00041" viceprezidentu Davidu Deinu ir teiravosi, kiek Londono klubas norėtų už Ispanijos rinktinės narį Jose Antonio Reyesą (%p02509). Šaltiniai teigia, jog D.Deinas griežtai atmetė bet kokį "Real" pasiūlymą. Primename, jog prieš porą mėnesių J.A.Reyesas tapo vienos Ispanijos radijo stoties pokšto auka ir tiesioginiame eteryje prisipažino norįs pereiti į "Real". Kiek vėliau jis teigė, kad norėtų žaisti "Real", tačiau pridūrė esąs laimingas ir "Arsenal" komandoje.

"Liverpool" domisi "Villarreal" vartininku

"%c00086" vartininko Jose Reinos (%p00863) agentas patvirtino, kad jo klientu aktyviai domisi šių metų UEFA Čempionų lygos finalininkai "%c00045". 22-ių metų ispano išpirkos sąlyga kontrakte siekia 12 milijonų eurų, tačiau tai neturėtų atbaidyti "Liverpool", kadangi komandos treneris Rafaelis Benitezas labai žavisi Reinos žaidimu, o Liverpūlio komandoje silpniausia grandimi laikoma būtent vartininko pozicija. Neoficialiai teigiama, kad "Liverpool" jau pasiūlė "Villarreal" žvaigždei pelningą penkerių metų kontraktą.

"Valencia" susidomėjo "Feyenoord" puolėju

Praėjusio sezono UEFA Taurės laimėtoja ir Ispanijos čempionė "%c00004", šiemet kovojanti dėl vietos pirmajame Ispanijos čempionato ketvertuke, susidomėjo Roterdamo "Feyenoord" puolėju Salomonu Kalou. 19-metis puolėjas iš Dramblio Kaulo Kranto šiemet Olandijos čempionate yra įmušęs 15-a įvarčių, tačiau neseniai atsisakė atstovauti savo šalies rinktinei. Teigiama, kad "Valencia" jau pradėjo derybas su Roterdamo klubu, tačiau pagrindine kliūtimi gali tapti transfero kaina, kadangi jaunuoju puolėju domisi nemažai Europos klubų.Jesus Navas pratęsė sutartį su "Sevilla"

"%c00107" pratęsė sutartį su perspektyviuoju krašto saugu %p01513. 19-metis ispanas su Sevilijos klubu pasirašė sutartį, kuri galios iki 2010 metų, su galimybe pratęsti ją dar vienam sezonui. Taip pat buvo patrigubinta žaidėjo, kuriuo, manoma, domisi Madrido "Real", išpirkos kaina ir dabar ji siekia 60 milijonų eurų. Daugelis ekspertų J.Navasą laiko J.A.Reyeso įpėdiniu "Sevilla" klube. J.Navas, kaip ir "Arsenal" žvaigždė, yra Sevilijos klubo jaunimo mokyklos auklėtinis.