Ispanijos Super Taurę iškovojo "Real" ekipa © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionai Madrido "%c00003" futbolininkai iškovojo pirmajį šio sezono trofėjų - jie po itin atkaklios, gražios ir įnirtingos kovos namuose 4-2 įveikė "%c00004" klubą ir nepaisant pirmame mače išvykoje patirtos nesekmės 3-2 laimėjo Ispanijos Super Taurę.

Rungtyniu pradžia buvo gana rami - pirmasis "Valencia" klubo vartų sargo Timo Hildebrando budrumą išbandė Rafaelis Van der Vartas, tačiau jo smūgį atrėmė vartininkas.

Priešingoje aikštės pusėje Joaquinas bandė pergudrauti Ikerą Casillasą, tačiau jam to padaryti taip pat nepavyko.

Savo šansą turėjo ir "Real" kaptionas Raulis, vis dėlto jis atsidūrė nuošalėje.

Kėliniui artėjant į pabaigą krito ir pirmasis įvartis - 33 minutę "Valencia" saugas Davidas Silvas liko neprižiūrėtas "Real" gynėjų šalia baudos aikštelės ribų ir jis stipriu bei tiksliu smūgiu nepaliko jokių šansų I.Casillasui.

40 minutę "Real" reikalai dar labiau susikomplikavo, kai po grubios pražangos prieš Mata iš aikštės buvo išvarytas Rafaelis Van der Vartas.

Antrasis kėlinys prasidėjo "Real" spaudimu - Arjenas Robbenas perdavė kamuolį į baudos aikštelę, Ruudas Van Nistelroo'yus smūgiavo galva, tačiau kamuolys atsimušė "Valencia" gynėjui Raului Albiol į ranką ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį.

Puolėjas pats ir stojo mušti baudinio ir nesuklydo, rezultatas tapo 1-1.

Tačiau "Real" reikalai ir vėl pablogėjo, kai antra geltona kortele buvo įspėtas R.van Nistelroo'yus ir jis turėjo palikti aikštę.

"Real" liko devyniese prieš vienuolika "Valencia" žaidėjų ir namuose žaidusiems Madrido futbolininkams reikėjo įmušti bent vieną įvartį.

Vis dėlto 75 minutę "Real" išsiveržė į priekį - po pakelto kampinio kilus sumaiščiai baudos aikštelėje pirmasis prie kamuolio prišoko gynėjas Sergio Ramosas ir pelnė įvartį.

87 minutę rezultatas jau tapo 3-1, kai po keitimo aikštėje pasirodęs saugas Rubenas de la Redas turėdamas laiko prisitaikyti, galingu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pelnė gražų įvartį.

Negana to, 89 minutę suklydus vienam iš "Valencia" gnėjų Gonzalo Higuainas liko vienas prieš vartininką Timą Hildebrandą ir šaltakraujiškai pelnė ketvirtajį komandos įvartį.

Vis dėlto vos po minutės buvęs "Real" žaidėjas Fernando Morientesas gavo perdavimą iš Davido Villos ir pelnė įvartį, kuris šiek tiek sušvelnino rezultatą.

Teisėjo švilpukas paskelbė "Real" pergalę 4-2 ir to pakako, kad jie aštuntą kartą klubo istorijoje iškovotų Ispanijos Super Taurę.

"Real Madrid" 4-2 "Valencia"
(bendras rezultatas 6-5)
33`[0-1] David Silva
50`[1-1] Ruud van Nistelrooy
75`[2-1] Sergio Ramos
87`[3-1] Ruben De la Red
89`[4-1] Gonzalo Higuain
90`[4-2] Fernando Morientes

40` iš aikštės pašalintas Rafael van der Vaart ("Real Madrid")
73` iš aikštės pašalintas Ruud van Nistelrooy ("Real Madrid")