Ispanijos taurė: „Real“ per pratęsimą išnešė sveiką kailį rungtynėse su „Elche“ © JumpStory nuotr.

Pagrindinio laiko metu realiausią progą pasižymėti turėjo Casemiro. Madrido „Real“ saugas iš už baudos aikštelės prieigų atliko pavojingą smūgį, tačiau „Elche“ komandos vartininkas Axelis Werneris sužaidė fantastiškai ir išgelbėjo savo komandą.

Pratęsimo pradžioje „Elche“ turėjo savąją progą išsiveržti į priekį. Gerardas Gumbau puikiai išpildė baudos smūgį, tačiau šį kartą savo vartus sausus išlaikė nuostabiai sužaidęs Andriy Luninas.

102 minutę „Karališkojo“ klubo gynėjas Marcelo buvo išvarytas iš aikštės dėl paskutinės vilties pražangos ir Ancelotti auklėtiniai liko žaisti dešimtiese.

Tačiau, „Real“ bėdos tuo nesibaigė. 104 minutę „Elche“ gynėjas Gonzalo Verdu puikiu šūviu pasiuntė kamuolį į dešinį vartų kampą ir netikėtai rezultatas tapo 1:0.

Vis gi, net ir būdami dešimtiese Ancelotti auklėtiniai sugebėjo išlyginti rezultatą. 108 minutę Isco pakeitė komandos draugo smūgiuoto kamuolio trajektoriją ir taip suklaidinus vartininką kamuolys atsidūrė vartų tinkle.

116 minutę „Real“ išsiveržė į priekį. Edenas Hazardas pademonstravo puikų individualų meistriškumą ir nuginklavo priešininkų vartininką, bei sudaužė priešininkų viltis pateikti sensaciją.Kara

Po šios sunkios pergalės „Real“ patenka į Ispanijos taurės ketvirtfinalį.