Ispanų "El Clasico" laimėjo Madrido "Real" © Eurofootball.lt
Vieną svarbiausių sezono dvikovų - "El Clasico" vadinamą "derbį" su "Barcelona" - namuose laimėjo Madrido "Real". Karališkasis klubas iškovojo pergalę 2-0, o įvarčius įmušė kapitonas Raulis ir vasarą klubą papildęs Olandijos rinktinės puolėjas Ruudas van Nistelrooy.

Madrido "%c00003" 2 - 0 "%c00006"
3` [1 - 0] Raul
51` [2 - 0] Ruud van Nistelrooy

Po lietaus permirkusioje "Santiago Bernabeu" aikštėje "Real" į priekį išsiveržė jau trečią rungtynių minutę, kai po gynėjo Sergio Ramoso perdavimo iš krašto galva įvartį įmušė komandos kapitonas Raulis.

Vėliau po dar vieno Raulio bandymo kamuolys rikošetu pataikė į skersinį, o "Barcelona" perimė iniciatyvą ir turėjo kelias progas išlyginti rezultatą: po Lionelio Messi perdavimo į vartus iš kelių metrų nepataikė islandas Eiduras Gudjohnsenas, o vėliau jau paties Argentinos rinktinės nario prasiveržimą pirštų galais sustabdė vartininkas Ikeras Casillasas.

Visgi svečių teritorinė persvara jiems nedavė naudos ir antrajame kėlinyje sužaidus šešias minutes Karališkasis klubas kontratakoje padvigubino rezultatą: po Robinho perdavimo iš dešinio krašto olandas Ruudas van Nistelrooy`us aplenkė "Barcos" vartininką Victorą Valdesą ir kaire koja pasiuntė kamuolį į tinklą.

Olandas vėliau turėjo dar vieną progą pasižymėti, tačiau bandant iš baudos aikštelės prieigų permesti vartininką jo smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį, o svečių ekipoje progų sušvelninti atsilikimą turėjo brazilas Ronaldinho, tačiau jo baudos smūgį sėkmingai atrėmė I.Casillasas, tuo tarpu tiek L.Messi, tiek aikštėje po keitimo pasirodžiusio Javiero Saviolos bandymai buvo netikslūs.

Rungtynių pabaigoje šeimininkai dar galėjo padaryti rezultatą triuškinančiu, tačiau savo galimybėmis nepasinaudojo ir šventė pergalę dviejų įvarčių persvara. Po šio laimėjimo "Real" sumažino atsilikimą nuo kartu su "Valencia" pirmaujančios "Barcelonos" iki vos dviejų taškų.