Įspūdinga "Chelsea" pergalė Anglijos čempionate © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygos čempionate šeštadienį vyko septynerios XXXII turo rungtynės.

Įspūdingą pergalę namuose iškovojo Londono "Chelsea" klubas, net 7-1 pranokęs Birmingemo "Aston Villa" ekipą. Šeimininkai pirmavo po 15 minutę pelnyto Franko Lampardo įvarčio, tačiau netrukus Johnas Carew smūgiu iš arti rezultatą išlygino.

Vis dėlto dar nesibaigus pirmajam kėliniui Jurijaus Žirkovo uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo tas pats F.Lampardas. 57 minutę tiksliu smūgiu jau pasižymėjo Florentas Malouda, o rezultats tapo 3-1.

"Chelsea" ir toliau nemažino apsukų, mat po dar penkių minučių F.Lampardas realizavo dar vieną 11 metrų baudinį, taip pelnydamas trečiąjį savo įvartį rungtynėse.

68 minutę smūgiu dar pasižymėjo F.Malouda, 83 minutę tikslų smūgį į apatinį vartų kampą altiko puolėjas Salomonas Kalou, o galutinai "Aston Villa" pažemino F.Lampardas, jau per teisėjo pridėtą laiką pelnydamas septinąjį komandos įvartį.

Londono „Chelsea“ 7 - 1 Birmingemo „Aston Villa“
15' [1 - 0] Frank Lampard
29' [1 - 1] John Carew
44' [2 - 1] Frank Lampard (iš 11 m. baudinio)
57' [3 - 1] Florent Malouda
62' [4 - 1] Frank Lampard (iš 11 m. baudinio)
68' [5 - 1] Florent Malouda
83' [6 - 1] Salomon Kalou
90' [7 - 1] Frank Lampard

„Birmingham City“ 1 - 1 Londono „Arsenal“
81' [0 - 1] Samir Nasri
90' [1 - 1] Kevin Phillips

„Hull City“ 2 - 0 „Fulham“
16' [1 - 0] Jimmy Bullard (iš 11 m. baudinio)
48' [2 - 0] Craig Fagan

Londono „Tottenham“ 2 - 0 „Portsmouth“
27' [1 - 0] Peter Crouch
41' [2 - 0] Niko Kranjcar

„West Ham“ 0 - 1 „Stoke City“
69' [0 - 1] Fuller

„Wolves“ 0 - 0 Liverpulio „Everton“

"Bolton" 0 - 4 "Man Utd"
38' [0 - 1] Samuel (į savus vartus)
69' [0 - 2] Dimitar Berbatov
78' [0 - 3] Dimitar Berbatov
82' [0 - 4] Daniel Gibson