Įspūdingai rungtynes aukštyn kojom apvertęs „Empoli“ patiesė „Napoli“ vienuolikę © JumpStory nuotr.

Sekmadienio popietę „Empoli“ ekipa sudavė skaudų smūgį dėl čempionų titulo vis dar kovojusiems „Napoli“ futbolininkams. Neapoliečiai apmaudžiai iššvaistė dviejų įvarčių persvarą ir rungtynes pralaimėjo rezultatu 3:2.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 44 minutę. Po puikaus komandos draugo perdavimo baudos aikštelėje atsidūręs Driesas Mertensas šaltakraujiškai nuginklavo oponentų vartininką.

Antrą kėlinį svečiai pradėjo taip pat gerai, kaip ir pabaigė pirmąjį. 53 minutę Lorenzo Insigne precizišku smūgiu pasiuntė kamuolį į apatinį dešinį vartų kampą.

Tačiau šeimininkai nepasidavė ir rungtynių pabaigoje įspūdingu stiliumi persverė rungtynes. Aurelio Andreazzoli auklėtiniai per 8 minutes sugebėjo pelnyti tris įvarčius.

80 minutę Liamas Hendersonas išlaukė savo šanso baudos aikštelėje ir neklydo pasiūsdamas kamuolį į vartų tinklą.

Vos už trijų minučių rezultatas tapo lygus. Katastrofiška vartininko Alexo Mereto klaida pasinaudojęs pasižymėjo Andrea Pinamonti.

87 minutę Andrea Pinamonti į savo sąskaitą įsirašė dublį. Italas po komandos draugo perdavimo iš krašto smūgiu į vartų kairę, nepaliko vilčių oponentų vartininkui.

Po šių rungtynių „Napoli“ šansai pakovoti dėl Italijos pirmenybių čempiono vardo tapo minimalūs. Neapoliečius nuo pirmoje vietoje esančio „Inter“ skiria 5 taškai. Negana to, dabartiniai lyderiai yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.