Įspūdingame mače - Vokietijos pergalė prieš anglus © Eurofootball.lt
Sekmadienį įvyko ilgai lauktas aštuntfinalio mūšis tarp Vokietijos ir Anglijos. Itin atkakliame ir gražiame mače stipresni pasirodė vokiečiai, kurie varžovus įveikė 4-1

Vokietija 4 - 1 Anglija
20' [1 - 0] Miroslav Klose
32' [2 - 0] Lukas Podolski
36' [2 - 1] Matthew Upson
66' [3 - 1] Thomas Muller
70' [4 - 1] Thomas Muller

Didelį ažiotažą kėlęs mačas prasidėjo pavojinga vokiečių progą, tačiau Mesuto Ozilo smūgį atrėmė Anglijos vartininkas Davidas Jamesas.

Ilgai laukti pirmojo įvarčio neteko, kadangi jau 20 minutę vokiečiai buvo priekyje - vartininkas Manuelis Neueris smūgiu nuo savų vartų perdavė kamuolį puolėjui Miroslavui Klose, kuris, laimėjęs kovą prieš anglų gynėjus, iššoko vienas prieš D.Jamesą ir nuginklavo jį.

Netrukus abi rinktinės apsikeitė pavojingais momentais, bet patikimai sužaidė vartininkai.

Jau 32 minutę anglų padėtis tapo dar prastesnė, nes Lukasas Podolski, paliktas gynėjų, iš aštraus kampo pasiuntė kamuolį D.Jamesui tarp kojų - 2-0 Vokietijos naudai.

Vos po kelių minučių komandos vėl apsikeitė pavojingais momentais, kurių smaigalyje atsidūrė Jamesas Milneris ir Miroslavas Klose.

37 minutę Anglija rezultatą sušvelnino - Matthew Upsonas smūgiu galva nuginklavo M.Neuerį. Jau po minutės rezultatas turėjo tapti lygus, bet teisėjai neįskaitė Franko Lampardo įvarčio, nors, žiūrint epizodo pakartojimą, matėsi, kad kamuolys buvo kirtęs vartų liniją.

Po pertraukos F.Lampardas vėl atsidūrė anglų atakos smaigalyje, tačiau šįsyk įvartį pelnyti sutrukdė skersinis.

Bet vokiečiai netrukus pribloškė varžovus - 67 minutę greitos kontratakos metu Bastianas Schweinsteigeris surado laisvą Thomasą Mullerį, kuris, turėjęs laiko prisitaikyti, užtikrintai nuginklavo D.Jamesą.

Maža to, vos po trijų minučių, vėlgi greitos kontratakos metu, Mesutas Ozilas ramiai perdavė kamuolį tam pačiam T.Mulleriui, kuris, buvęs visiškai laisvas, pelnė antrąjį savo įvartį rungtynėse.

Po dviejų vokiečių įvarčių aikštėje įsivyravo laukimo nuotaikos. Nors Anglijos gretose kapitonas Stevenas Gerrardas dar turėjo progą rezultatą sušvelninti, tačiau finalinis teisėjo švilpukas paskelbė pelnytą Vokietijos pergalę 4-1.