Įspūdingame trileryje - rezultatyvios "Chelsea" ir "Aston Villa" lygiosios (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos "Premier" lygos XXI turo rungtynėse įspūdingas trileris įvyko "Stamford Bridge" stadione, kur vietos "Chelsea" futbolininkai sužaidė lygiosiomis 3-3 su Birmingamo "Aston Villa" vienuolike.

Beveik visą antrąjį kėlinį turėję vytis savo varžovus Carlo Ancelotti auklėtiniai 84 minutę išlygino rezultatą, kuomet po sumaišties baudos aikštelėje pasižymėjo Dramblio Kaulo Kranto nacionalinės rinktitinės lyderis Didier Drogba, - 2-2.

"Mėlynieji" nebuvo linkę tenkintis tašku, tad ir toliau nemažino spaudimo. Užsidegimas ir ryžtas pasiteisino likus minutei iki pagrindinio susitikimo laiko pabaigos - laiku ir vietoje atsidūręs kapitonas Johnas Terry išvedė šeimininkus į priekį.

Vis dėlto "Chelsea" sirgalių džiaugsmas truko neilgai, mat po kelių akimirkų pasinaudojęs lengvabūdišku gynėju žaidimu Ciaranas Clarkas atstatė pusiausvyrą - 3-3.

Po šio turo "Chelsea" nukrito į penktąją turnyrinės lentelės vietą. Juos aplenkė vakar triumfavusi kita sostinės komanda - "Tottenham".

"Wigan" - "Newcastle" dvikova baigėsi minimalia svečių pergale 1-0.

Londono "Chelsea" 3 - 3 Birmingamo "Aston Villa"
23' [1 - 0] F. Lampard (iš 11 m. baudinio)
41' [1 - 1] A. Young (iš 11 m. baudinio)
47' [1 - 2] E. Heskey
84' [2 - 2] D. Drogba
89' [3 - 2] J. Terry
90' [3 - 3] C. Clark

"Wigan" 0 - 1 "Newcastle"
19' [0 - 1] S. Ameobi