Prieš išvykstant į atsakomąsias UEFA Europos lygos atrankos pirmojo etapo rungtynes Kipre, „Kauno Žalgirio“ futbolo komandos sudėtyje įvyko permainos.
Abipusiu sutarimu buvo nutrauktas kontraktas su 23-ejų metų Renato Matosu.
Brazilas į Kauną atvyko prieš prasidedant 2019-ųjų metų sezonui ir per klube praleistą laiką sužaidė 12 rungtynių A lygoje. Per jas saugo ir puolėjo pozicijose rungtyniaujantis legionierius įmušė vieną įvartį.
„Kauno Žalgirio“ klubas dėkoja Renato už profesionalumą bei linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą