Išsiskyrė „Kauno Žalgirio“ ir Renato keliai

Prieš išvykstant į atsakomąsias UEFA Europos lygos atrankos pirmojo etapo rungtynes Kipre, „Kauno Žalgirio“ futbolo komandos sudėtyje įvyko permainos.

Abipusiu sutarimu buvo nutrauktas kontraktas su 23-ejų metų Renato Matosu.

Brazilas į Kauną atvyko prieš prasidedant 2019-ųjų metų sezonui ir per klube praleistą laiką sužaidė 12 rungtynių A lygoje. Per jas saugo ir puolėjo pozicijose rungtyniaujantis legionierius įmušė vieną įvartį.

„Kauno Žalgirio“ klubas dėkoja Renato už profesionalumą bei linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...