Istorinis pasiekimas Vokietijos futbole: „Mainz“ įveikęs Lėverkuzeno „Bayer“ pagerino „Bayern“ rekordą © IMAGO/Beautiful Sports nuotr.

Sunku patikėti, tačiau 2023-24 metų sezone Vokietijoje rekordus gerina ne Miuncheno „Bayern“, o Lėverkuzeno „Bayer“.

Naująjį Bundeslygos turą Xabi Alonso auklėtiniai pradėjo pergale prieš „Mainz“ vienuolikę – 2:1.

Jau trečiąją minutę nuostabiu smūgiu „Bayer“ ekipą į priekį išvedė Granitas Xhaka. Už keturių minučių savo atsakymą turėjo „Mainz“ – tikslus buvo Dominikas Kohras.

Antrojo kėlinio pradžioje „Mainz“ turėjo puikią progą persverti rezultatą savo naudai, tačiau „Bayer“ klubui vėl nusišypsojo sėkmė. Robertas Andrichas 68-ąją minutę pasižymėjo – 2:1.

80-ąją minutę Jessicas Ngankamas už grubią pražangą prieš Granitą Xhaką gavo raudoną kortelę ir mačas buvo uždarytas.

Tai buvo 33 rungtynės iš eilės, kuomet „Bayer“ nepralaimi. Taip šio klubo futbolininkai pagerino Vokietijos futbolo rekordą, kurį „Bayern“ pasiekė 2020 metais, kai laimėjo „treble'ą“ su Hansi Flicku priešakyje.