Italija: "Inter" artėja prie "Milan", Totti pasiekė įspūdingą rezultatą (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį "Serie A" pirmenybėse sužaistos septynerios rungtynės, o aštuntasis mačas baigsis vėlai vakare.

Milano "Inter" klubas pasinaudojo lyderio "Milan" šeštadienį patirtu pralaimėjimu ir, įveikdamas "Lecce" 1-0, sumažino lyderio pranašumą iki dviejų taškų.

Vienintelį įvartį 52 minutę įmušė Giampaolo Pazzini. Nors šiame epizode kilo diskusijų dėl galimo žaidimo ranka, "Inter" nusipelnė pergalės, kuri vainikavo puikią savaitę - trečiadienį buvo iškovotas kelialapis į Čempionų lygos ketvirtfinalį.

Kovą dėl vietos Čempionų lygoje tęsia "Udinese", 2-0 įveikusi "Catania".

Tai buvo ketvirtoji Francesco Guidolino auklėtinių pergalė iš eilės bei dešimtoji per 13 pastarųjų nepralaimėtų mačų.

Iškovojusi tris taškus Udinės ekipa pakilo į ketvirtą vietą ir tik šešiais taškais atsilieka nuo lyderio.

Pirmose rungtynėse "Fiorentina" namie sužaidė lygiosiomis 2-2 su "Roma", o pastarosios komandos legenda Francesco Totti pasiekė įspūdingą karjeros rezultatą.

Patyręs italas 27 minutę realizavo 11 metrų baudinį, o tai buvo jau 200-asis jo įvartis "Serie A" pirmenybėse. Tokiu pasiekimu gali pasigirti tik dar penki legendiniai žaidėjai: Silvio Piola, Gunnaras Nordahlis, Giuseppe Meazza, Jose Altafini ir Roberto Baggio.

34 metų Totti debiutavo 1993 metais, kuomet jam buvo vos šešiolika. Visą šį laiką jis atstovavo gimtojo Romos miesto komandai.

Iškovojusi tašką, "Roma" (50 tšk) turnyrinėje lentelėje užima 6 vietą, o "Fiorentina" (41 tšk) rikiuojasi devintoje pozicijoje.

"Napoli" 2 - 1 "Cagliari"
49' [1 - 0] E.Cavani (iš 11 m. baudinio)
56' [1 - 1] R.Acquafresca
61' [2 - 1] E.Cavani

"Fiorentina" 2 - 2 "Roma"
22' [1 - 0] A.Mutu
27' [1 - 1] F.Totti (iš 11 m. baudinio)
35' [2 - 1] A.Gamberini
53' [2 - 2] F.Totti

"Bari" 1 - 2 Veronos "Chievo"
38' [0 - 1] S.Pellisier
41' [1 - 1] AGhezzal (iš 11 m. baudinio)
49' [1 - 2] D.Moscardelli

"Bologna" 1 - 1 "Genoa"
28' [1 - 0] M.Di Vaio
43' [1 - 1] D.Dainelli

Milano "Inter" 1 - 0 "Lecce"
52' [1 - 0] G.Pazzini

Turino "Juventus" 2 - 1 "Brescia"
23' [1 - 0] M.Krasic
42' [1 - 1] C.Eder
68' [2 - 1] A.Del Piero

71' iš aikštės pašalintas V.Mareco ("Juventus")

Genujos "Sampdoria" 0 - 1 "Parma"
65' [0 - 1] C.Zaccardo

74' M.Maccarone ("Sampdoria") nerealizavo 11 metrų baudinio
90' iš aikštės pašalintas B.Dzemaili ("Parma")

"Udinese" 2 - 0 "Catania"
22' [1 - 0] G.Inler
74' [2 - 0] A.Di Natale (iš 11 m. baudinio)