Italija pasiekė penktą pergalę Europos čempionato atrankoje

Italija jau yra per žingsnį nuo 2020 metų Europos čempionato.

Roberto Mancini treniruojama komanda penktajame atrankos rate pasiekė dar vieną pergalę. Italai rezultatu 3:1 pranoko namuose žaidusią Armėnijos rinktinę.

Armėnai pirmieji netikėtai įsiveržė į priekį, tačiau jau 28-ąją minutę lygybę atstatė Andrea Belotti.

Negana to, šeimininkai pačioje kėlinio pabaigoje liko žaisti dešimtyje, kas ir atsiliepė antroje rungtynių dalyje.

Antrajame kėlinyje italams teko pavargti, tačiau 77-ąją minutę Lorenzo Pellegrini pralaužė šeimininkų vartus, o pergalę po kelių minučių užtvirtino antrąjį įvartį pasiekęs A. Belotti.

Italai J grupėje yra iškovoję penkias iš tiek pat galimų pergalių. 15 taškų savo sąskaitoje turintys 2006 m. pasaulio čempionai yra įmušę 16 įvarčių ir į savo vartus praleidę tik du.