Italija: "Roma", "Fiorentina" ir "Lazio" šventė pergales, "Napoli" suklupo © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse buvo žaidžiami XXXII-ojo turo susitikimai. Pergalę išvykoje šventė "Roma" klubas, įveikęs "Cagliari" futbolininkus. Į priekį Rudi Garcia vadovaujamą komandą vedė "hat-trick'u" pasižymėjęs Mattia Destro. Kitame susitikime tris taškus iškovojo "Fiorentina" vienuolikė. "Viola" rezultatu 2 - 1 nugalėjo "Udinese" ekipą. Pergalę po Antonio Candrevos ir Senado Luličiaus įvarčių šventė ir Romos "Lazio" ekipa, nepalikusi vilčių "Sampdoria" futbolininkams. Vakarinėse rungtynėse Rafaelio Benitezo treniruojama "Napoli" ekipa išvykoje netikėtai nusileido "Parma" futbolininkams. Vienintelį mačo įvartį 55-ąją rungtynių minutę įmušė šeimininkų saugas Marco Parolo. Likę du XXXII-ojo pirmenybių turo susitikimai bus žaidžiami pirmadienį vakare. Rezultatai / Lentelė / Video:
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...