Dragao stadione, 21:45, pagrindinėse C grupės rungtynėse susitiks Italijos ir Švedijos vienuolikės. Mačui teisėjaus arbitrų brigada iš Šveicarijos, o aikštės teisėju bus Ursas Meieris.

Po nesėkmingo starto pirmose rungtynėse prieš Daniją, italams šį kartą reikės būtinai pasirodyti geriau, arba čempionatas gali baigtis jau po grupės etapo. Bet iškovoti tris taškus bus labai nelengva, nes pagal pirmąjį mačą, kuriame švedai sutriuškino Bulgariją rezultatu 5-0, galima manyti, jog jie yra tikrai geroje formoje.

Prie daugybės problemų Italijos treneriui Giovanniui Trapattoniui prisidėjo dar viena. Už spjūvį danui Christianui Poulsenui (%p02426) į veidą trims rungtynėms buvo diskvalifikuotas vienas komandos lyderių Frančeskas Tottis (%p01797). Pastarajam buvo skirtas lyderio vaidmuo komandoje, taigi italams bus nelengva susitaikyti su žaidėjo netektimi.

Kita vertus tai atveria galimybes atsiskleisti atsarginiams žaidėjams, kurie tikrai nėra prasti ir neturėtų sugadinti žaidimo - tą jie jau įrodė pirmosiose rungtynėse. Būtent todėl treneris greičiausiai darys bent pora pakeitimų komandos startinėje sudėtyje. Tiesa, kokie tai pakeitimai bus, Trapattonis kolkas neatskleidžia, sakydamas, kad jis turi idėją galvoje, bet dar turi pasikalbėti su savo žaidėjais. Gynybos grandyje greičiausiai bus tie patys žmonės, tačiau nuvylusioje saugų grandyje tikrai turėtų būti naujų veidų.

Manoma, kad Trapattonis galvoja apie dvi galimybes pakeisti taktiką: pirma iš jų yra 4-3-1-2 sistema, kurioje saugais žaistų %p01107, Gennaro Gattuso (%p01108) bei %p01349, į priekį būtų pastumtas %p01796, o puolime prie Christiano Vierio (%p01344) prisijungtų %p01433. Tuo tarpu jei treneris rinktųsi 4-4-2 sistemą, Cassano vietos joje turbūt neliktų, o dešiniame krašte žaistų %p00137.

Tuo tarpu Švedijos treneriai Tommis Soderbergas ir Larsas Lagerbackas po triuškinamos pergalės turbūt būtų nieko nekeitę savo startinėje vienuolikėje, tačiau traumą gavo krašto gynėjas Teddy Lučičius (%p00326). Jo vietą turbūt užims Mikaelis Nilssonas (%p02865), o dešiniame krašte saugų linijoje tada žais Christianas Wilhelmssonas (%p02876).

Prognozuojamos startinės sudėtys:
Italija (4-3-1-2): Buffon; Panucci, Cannavaro, Nesta, Zambrotta; Gattuso, Pirlo, Zanetti; Cassano; Del Piero, Vieri.

Švedija (4-4-2): Isaksson; Nilsson, Edman, Mellberg, Jakobsson; Wilhelmsson, Linderoth, Svensson, Ljungberg; Ibrahimovic, Larsson.

Spėkite rungtynių rezultatus totalizatoriuje!
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos