Italijoje - "Catania" ir "Roma" pergalės © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos dvejos III turo rungtynės.

Psichologiškai itin svarbią pergalę iškovojo šalies vicečempionas "Roma" klubas, namie 3-0 sutriuškinęs "Reggina".

Sostinės ekipa naująjį sezoną pradėjo nesėkmingai - nacionalinėse pirmenybėse Luciano Spalletti auklėtiniai per du pirmuosius turus iškovojo tik 1 tašką, o Čempionų lygoje savų žiūrovų akivaizdoje sensacingai 1-2 nusileido kukliai "Cluj" komandai iš Rumunijos.

Pergalę "Roma" ekipai atnešė dar vienas gynėjo Christiano Panucci įvartis prieš pat didžiąją pertrauką bei tikslūs saugų Alberto Aquilani bei Simone Perrota smūgiai antrajame kėlinyje.

Antrąją pergalę šį sezoną iškovojo "Catania" ekipa, namie minimaliu rezultatu 1-0 palaužusi iki tol be pralaimėjimų antroje vietoje žengusią Bergamo "Atalanta".

Verta pažymėti, kad "Atalanta" paskutinį sykį čempionate lyderiavo dar 1964-65 metų sezone, o trečioji pergalė iš eilės būtų buvęs geriausias klubo pirmenybių pradžios rezultatas istorijoje.

Pirmąją progą pasižymėti dvikovoje sužaidus 10 minučių turėjo "Catania" puolėjas Giuseppe Mascara, bet po jo baudos smūgio kamuolys atsimušė į vartų virpstą.

"Atalanta" į tai atsakė pavojingais Tiberio Guarente bei Luca Cigarini smūgiais, tačiau abiems jiems pritrūko tikslumo.

Visgi geriausią progą niekais iššvaistė "Catania" puolėjas Takayuki Morimoto, prieš pat didžiąją pertrauką galingu šūviu pasiuntęs kamuolį greta vartų virpsto.

Pirmąjį įvartį žiūrovai išvydo tik po didžiosios pertraukos, kai po Michele Paolucci smūgio iš kairiojo krašto vartininkas Ferdinando Coppola nesugebėjo atmušti kamuolio ir šis praskriejo tarp jo bei artimojo virpsto.

Per likusį laiką "Atalanta" atakavo ir turėjo dvi puikias progas atstatyti pusiausvyrą, bet nei Diego De Ascentisui, kurio bandymą galva atrėmė vartininkas, o Sergio Floccari pataikyti į vartus nepavyko.

"Catania" 1 - 0 Bergamo "Atalanta"
59' [1 - 0] Michele Paolucci

"AS Roma" 3 - 0 "Reggina"
45' [1 - 0] Christian Panucci
51' [2 - 0] Alberto Aquilani
90' [3 - 0] Simone Perrotta