Italijoje - "Inter" pergalė prieš "Palermo" © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" čempionate ketvirtadienio vakarą buvo žaidžiamos paskutinės X turo rungtynės, kuriuose pergalę šventė Milano "Inter" klubas.

Namuose žaidę "Inter" futbolininkai jau 7-ąją minutę pelnė įvartį, kai Mario Balotelli uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Samuelis Eto'o.

Kiek vėliau šansų pasižymėti turėjo abi ekipos, tačiau dar vieną įvartį vis dėlto pelnė šeimininkai - smūgiu galva pasižymėjo M.Balotelli.

Tuo tarpu pirmojo kėlinio pabaigoje "Inter" pelnė dar du greitus įvarčius ir ilsėtis komandos išėjo rezultatui esant jau 4-0 šeimininkų naudai.

Vis dėlto jau antrojo kėlinio pradžiojė Fabrizio Miccoli rezultatą sušvelnino, o 61-ąją minutę Abelis Hernandezas tiksliu smūgiu pelnė ir antrąjį svečių įvartį.

Diego Milito netrukus neišnaudojo gero šanso pelnyti atsakomąjį įvartį. Tuo tarpu "Palermo" pelnė dar vieną įvartį ir rezultatas tapo jau 4-3.

"Inter" visgi pelnė dar vieną įvartį, kai po Maicono perdavimo pasižymėjo D.Milto, taip užtvirtindami savo pergalę bei dar tris taškus sąskaitoje.

Milano "Inter" 5 - 3 "Palermo"
7' [1 - 0] Samuel Eto´o (iš 11 metrų baudinio)
34' [2 - 0] Mario Balotelli
42' [3 - 0] Mario Balotelli
43' [4 - 0] Samuel Eto´o
49' [4 - 1] Fabrizio Miccoli
61' [4 - 2] Abel Hernandez
67' [4 - 3] Fabrizio Miccoli
84' [5 - 3] Diego Milito