Italijoje - "Juventus" kluptelėjimas ir "Inter" nesėkmė © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos dar ašuonerios XXXIII turo rungtynės.

Kiek netikėtą pralaimėjimą išvykoje patyrė lyderis Milano "Inter", turėjęs pripažinti minimalų "Napoli" pranašumą.

Vienintelį įvartį, lėmusį trečiąją Jose Mourinho auklėtinių nesėkmę šį sezoną, 73 minutę įmušė po keitimo aikštėje pasirodęs Marcelo Zalayeta. Urugvajietis pasižymėjo tiksliu smūgiu iš 16 metrų.

Nesunkią pergalę iškovojo "Milan" ekipa, savo aikštėje 3-0 įveikusi "Palermo".

Šeimininkai į priekį išsiveržė sužaidus 10 minučių, kai po Mattia Cassani pražangos prieš Massimo Ambrosini teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo Kaka.

Dvikovos baigtis praktiškai buvo aiški 19 minutę, kai po Ambrosini perdavimo iš krašto antrą komandos įvartį pelnė veteranas Filippo Inzaghi.

Tuoj po didžiosios pertraukos puolėjas galėjo ir antrą kartą pasiųsti kamuolį į tinklą, tačiau jam pritrūko tikslumo. 48 minutę svečiai liko dešimtyje - bereikalingai prieš Inzaghi prasižengė bei antrą geltoną kortelę užsidirbo Cesare Bovo.

Ir "Milan" tuo netrukus pasinaudojo - 56 minutę Federico Balzaretti baudos aikštelėje nugriovė Kaka, kuris pats ir realizavo antrą 11 metrų baudinį - 3-0.

Milaniečiai galėjo laimėti ir dar įspūdingesniu rezultatu, bet ir Davidas Beckhamas, ir po keitimo aikštėje pasirodę Ronaldinho bei Andrejus Ševčenka mušė netiksliai.

Dar du svarbius taškus prarado penktų rungtynių iš eilės nelaiminti Turino "Juventus" ekipa, išvykoje rungtynes su viena autsaidere "Reggina" baigusi lygiosiomis 2-2.

Šeimininkai pirmavo po to, kai 27 minutę po Danielio Adejo perdavimo iš krašto kamuolį į tinklą galva pasiuntė Antonino Barilla.

Tiesa, "Juventus" tuoj po didžiosios pertraukos atstatė pusiausvyrą - Adejo baudos aikštelėje prasižengė prieš Vincenzo Iaquinta, o 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo Alessandro Del Piero.

Nors Turino ekipa turėjo teritorinį pranašumą, paversti to progomis svečiams nesisekė ir "Reggina" tuo dar kartą pasinaudojo - 69 minutę galingu smūgiu iš 25 metrų šeimininkus į priekį išvedė Emilis Hallfredssonas.

Jau netrukus išlyginti santykį galėjo, bet pro šalį mušė Iaquinta, tačiau 73 minutę lygybė vėl buvo atstatyta - po to paties Iaquintos perdavimo įvartį įmušė Cristianas Zanetti.

Per likusį laiką įvarčių pelnyta nebuvo, o tai reiškė, kad "Juventus" nuo antroje vietoje žengiančio "Milan" atsilieka jau dviem taškais.

"Reggina" tuo metu liko paskutinėje vietoje turnyrinėje lentelėje.

"Napoli" 1 - 0 Milano "Inter"
73' [1 - 0] Marcelo Zalayeta

"Lecce" 2 - 1 "Catania"
11' [1 - 0] Gianni Munari
25' [2 - 0] Simone Tiribocchi
47' [2 - 1] Jorge Martinez

90' iš aikštės pašalintas Fabio Sciacca ("Catania")

Romos "Lazio" 0 - 1 Bergamo "Atalanta"
24' [0 - 1] Jose Leonardo Talamonti

"Bologna" 2 - 0 "Genoa"
15' [1 - 0] Marco Di Vaio (iš 11 metrų baudinio)
25' [2 - 0] Claudio Terzi

Genujos "Sampdoria" 3 - 3 "Cagliari"
26' [1 - 0] Guido Marilungo
26' [2 - 0] Guido Marilungo
47' [2 - 1] Alessandro Matri
67' [2 - 2] Robert Acquafresca (iš 11 metrų baudinio)
80' [2 - 3] Daniele Conti
85' [3 - 3] Antonio Cassano

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė visas rungtynes

"AC Milan" 3 - 0 "Palermo"
10' [1 - 0] Kaka (iš 11 metrų baudinio)
19' [2 - 0] Filippo Inzaghi
56' [3 - 0] Kaka (iš 11 metrų baudinio)

48' iš aikštės pašalintas Cesare Bovo ("Palermo")

"Reggina" 2 - 2 Turino "Juventus"
27' [1 - 0] Antonio Barilla
48' [1 - 1] Alessandro Del Piero (iš 11 metrų baudinio)
69' [2 - 1] Emil Halfredsson
73' [2 - 2] Cristiano Zanetti

"Torino" 1 - 0 "Siena"
10' [1 - 0] Rolando Bianchi