Italijoje "Juventus" palaužė "Inter" © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos dvejos XV turo rungtynės.

Intrigą kovoje dėl pirmosios vietos sustiprino Turino "Juventus" klubas, savo aikštėje 2-1 įveikęs čempiono titulą ginantį lyderį Milano "Inter".

Turino ekipa pirmavo po to, kai 22 minutę kilus sumaiščiai baudos aikštelėje kamuolį į "Inter" vartų tinklą įrideno Felipe Melo, tačiau jau netrukus pusiausvyrą smūgiu galva po perdavimo iš krašto atstatė Samuelis Eto'o.

Verta pažymėti, kad svečių strategas Jose Mourinho po pirmojo rungtynių įvarčio buvo išvarytas į tribūnas.

Pergalingą įvartį "Juventus" įmušė 58 minutę - po tolimo Mohamedo Sissoko smūgio kamuolys atšoko Claudio Marchisio, o šis techniškai suklaidino gynėją Walterį Samuelį ir nuginklavo Julio Cesarą.

Tiesa, šeimininkai mačą baigė dešimtyje - prieš pat finalinį teisėjo švilpuką raudoną kortelę prieš save išvydo Melo. Brazilas tokios bausmės susilaukė už smūgį varžovui alkūne, ir nors jis pataikė į krūtinę, nukentėjęs puolėjas Mario Balotelli 'padrąsino' arbitrą priimti griežtą sprendimą susigriebdamas už veido ir akivaizdžiai vaidindamas.

"Milan" 3 - 0 Genujos "Sampdoria"
2' [1 - 0] Marco Borriello
21' [2 - 0] Clarence Seedorf
23' [3 - 0] Alexandre Pato

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė visas rungtynes

Turino "Juventus" 2 - 1 Milano "Inter"
21' [1 - 0] Felipe Melo
26' [1 - 1] Samuel Eto'o
58' [2 - 1] Claudio Marchisio

87' iš aikštės pašalintas Felipe Melo ("Juventus")