Italijoje - "Juventus" pergalė ir "Roma" nesėkmė © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sekmadienį sužaistos septynerios XVII turo rungtynės.

Svarbią pergalę iškovojo antroje vietoje žengianti Turino "Juventus" ekipa, išvykoje 3-1 įveikusi Bergamo "Atalanta" komandą.

Tačiau Claudio Ranieri auklėtiniams tai nebuvo lengvas pasivaikščiojimas. Mačo pradžioje dominavo "Atalanta" - pavojingai baudos smūgį mušė Cristiano Doni, o bent dviejų puikių galimybių neišnaudojo Sergio Floccari.

Ir Bergamo ekipa turėjo už tai brangiai sumokėti - sužaidus pusvalandį po puikaus Marco Marchionni perdavimo įvartį pelnė veteranas Alessandro Del Piero.

Dar po 8 minučių "Juventus" pirmavo jau 2-0, kai po kampinio aukščiausiai už visus iššokęs Nicola Legrottaglie stipriu smūgiu galva nepaliko vilčių varžovų vartininkui.

Tuoj po didžiosios pertraukos šeimininkams atgimė viltis iškovoti bent lygiąsias - bandymu galva Alexą Manningerį nuginklavo po keitimo aikštėje pasirodęs Christianas Vieri.

Palaikomi savų sirgalių, "Atalanta" futbolininkai ėmė spausti varžovus siekdami išlyginti rezultatą, bet 82 minutę "Juventus" įtvirtino pergalę - įvartį galva po baudos smūgio pelnė Amauri.

Kitose rungtynėse šalies vicečempionė "Roma" išvykoje 2-3 nusileido "Catania" klubui.

Šeimininkai 34 minutę įgijo persvarą, kai po svečių saugų grandies klaidos įvartį pelnė Davide Baiocco.

Iki didžiosios pertraukos likus penkioms minutėms japonas Takayuki Morimoto, išvengęs nuošalės spąstų, padvigubino persvarą, o 56 minutę pelnė trečią komandos įvartį, įtvirtindamas pergalę.

Tiesa, 74 ir 78 minutėmis atitinkamai Mirko Vučiničius bei Jeremy Menezas grąžino viltį Luciano Spalletti vadovaujamai ekipai, tačiau lygiųjų išplėšti jai nepavyko.

"Milan" 5 - 1 "Udinese"
4' [1 - 0] Alexandre Pato
13' [2 - 0] Kaka
17' [2 - 1] Antonio Di Natale
18' [3 - 1] Alexandre Pato
43' [4 - 1] Clarence Seedorf
52' [5 - 1] Kaka

Bergamo "Atalanta" 1 - 3 Turino "Juventus"
30' [0 - 1] Alessandro Del Piero
38' [0 - 2] Nicola Legrottaglie
48' [1 - 2] Christian Vieri
82' [1 - 3] Amauri

"Cagliari" 1 - 1 "Reggina"
1' [1 - 0] Robert Acquafresca
61' [1 - 1] Franco Brienza (iš 11 metrų baudinio)

59' iš aikštės pašalintas Paolo Bianco ("Cagliari")

"Catania" 3 - 2 "Roma"
34' [1 - 0] David Baiocco
40' [2 - 0] Takayuki Morimoto
56' [3 - 0] Takayuki Morimoto
74' [3 - 1] Mirko Vucinic
78' [3 - 2] Jeremy Menez

Veronos "Chievo" 0 - 1 "Genoa"
89' [0 - 1] Ruben Ariel Oliveira

"Lecce" 0 - 0 "Bologna"

Genujos "Sampdoria" 0 - 1 "Fiorentina"
19' [0 - 1] Riccardo Montolivo

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė iki 76 minutės

"Torino" 1 - 0 "Napoli"
53' [1 - 0] Rolando Bianchi