Italijoje - "Juventus" pergalė ir Stankevičiaus klubo lygiosios © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos aštuonerios XVIII turo rungtynės.

Bene labiausiai intrigavusiame mače šalies vicečempionė "Roma" sostinėje sužaidė lygiosiomis 2-2 su "Milan" ekipa, kurios gretose 89 minutes rungtyniavo saugas Davidas Beckhamas.

Šeimininkai pirmavo po to, kai 22 minutę po puikaus Johno Arne Riise perdavimo kamuolį į tinklą nukreipė mikrodvikovą prieš Paolo Maldini laimėjęs Mirko Vučiničius.

"Milan" po šio įvarčio perėmė iniciatyvą ir antrojo kėlinio pradžioje atstatė pusiausvyrą - iš arti pasižymėjo Alexanderis Pato. Būtent jaunasis brazilas netrukus išvedė savo komandą į priekį, suklaidinęs du gynėjus bei permetęs kamuolį per vartininką Doni.

Visgi ir tai nebuvo pabaiga - 73 minutę paskutinį žodį tarė Vučiničius, griūdamas galva atstatęs pusiausvyrą bei išplėšęs tašką.

Atsilikimą nuo pirmaujančio Milano "Inter" klubo iki keturių taškų sumažino Turino "Juventus" ekipa, savo aikštėje minimaliu rezultatu 1-0 įveikusi "Siena".

Pergalingą įvartį 'senajai senjorai' sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį pelnė antrą jaunystę išgyvenantis veteranas Alessandro Del Piero, pasižymėjęs įspūdingu baudos smūgiu iš 25 metrų.

Kitame mače pirmąją pergalę per 13 pastarųjų mačų iškovojo lygos debiutantė "Lecce" vienuolikė, išvykoje 2-1 nugalėjusi "Fiorentina".

Dvikovos pradžioje į priekį įsiveržė "Lecce", kai iššokęs vienas prieš vartininką ramiai kamuolį į tinklą pasiuntė Guillermo Giacomazzi .

24 minutę "Fiorentina" atstatė pusiausvyrą, kai galva įvartį pelnė saugas Felipe Melo, bet jau po kelių akimirkų svečiai vėl pirmavo - pasižymėjo Jose Castillo.

Be to, rungtynių pabaigoje raudoną kortelę prieš save už ginčus su arbitru išvydo "Fiorentina" gynėjas Pablo Osvaldo.

"Roma" 2 - 2 "Milan"
22' [1 - 0] Mirko Vucinic
48' [1 - 1] Alexander Pato
53' [1 - 2] Alexander Pato
72' [2 - 2] Mirko Vucinic

"Bologna" 1 - 1 Veronos "Chievo"
43' [0 - 1] Sergio Pellisier
45' [1 - 1] Marco Di Vaio (iš 11 metrų baudinio)

81' iš aikštės pašalintas Gaby Mudingayi ("Bologna")

"Fiorentina" 1 - 2 "Lecce"
6' [0 - 1] Guillermo Gonzalo Suarez Giacomazzi
24' [1 - 1] Felipe Melo
28' [1 - 2] Jose Ignacio Castillo

90' iš aikštės pašalintas Pablo Daniel Osvaldo ("Fiorentina")

Turino "Juventus" 1 - 0 "Siena"
33' [1 - 0] Alessandro Del Piero

"Palermo" 3 - 2 Bergamo "Atalanta"
22' [1 - 0] Fabrizio Miccoli
39' [2 - 0] Mark Bresciano
65' [2 - 1] Sergio Floccari
78' [2 - 2] Adriano Ferreira Pinto
81' [3 - 2] Edison Cavani

"Reggina" 2 - 3 Romos "Lazio"
4' [1 - 0] Bernardo Corradi (iš 11 metrų baudinio)
14' [1 - 1] Goran Pandev
22' [1 - 2] Goran Pandev
63' [2 - 2] Francesco Cozza
76' [2 - 3] Goran Pandev

"Napoli" 1 - 0 "Catania"
80' [1 - 0] Christian Maggio

"Udinese" 1 - 1 Genujos "Sampdoria"
57' [0 - 1] Gennaro Delvecchio
62' [1 - 1] Maurizio Domizzi