Italijoje - "Juventus" pergalė Turino miesto derbyje © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" čempionate šeštadienį vyko dvejos VIII turo rungtynės.

Svarbią pergalę namuose iškovojo Turino "Juventus" ekipa, kuri miesto derbyje 1-0 palaužė "Torino".

Jau per pirmąsias dešimt mačo minučių šeimininkų saugas Mohamedas Sissoko du kart pavojingai smūgiavo į "Torino" vartus, tačiau futbolininkui pritrūko tikslumo.

Kiek vėliau Marco Marchionn bei Alessandro Del Piero dar kartą taip pat bandė nuginkluoti "Torino" vartinininką Alexą Calderoni, tačiau ir jų bandymai tikslo nepasiekė.

33 minutę neblogą šansą turėjo ir svečiai, visgi Rolando Bianchi pelnyti įvarčio nepavyko.

Vos prasidėjus antrąjam rungtynių kėliniui krito ir pirmasis įvartis - puikiu smūgiu "Torino" vartininką A.Calderoni nuginklavo puolėjas Amauri.

Kiek vėliau svečiai galėjo ir išlyginti rezultatą, tačiau nei Marco Di Loreto, nei Elvio Abbruscato smūgiai tikslo nepasiekė. 87 minutę "Torino" žaidėjas Nicola Amoruso taip pat dar bandė išlyginti rezultatą, tačiau ir jo galva smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė "Juventus" pergalę Turino miesto derbyje rezultatu 1-0.

Kitame dienos mače "Siena" namuose sužaidė lygiosiomis 1-1 su "Catania".

Turino "Juventus" 1-0 "Torino"
48' [1-0] Amauri

"Siena" 1-1 "Catania"
75' [1-0] E.Calaio
80' [1-1] G.Mascara (iš 11 metrų baudinio)