Italijoje "Juventus" sutriuškino Stankevičiaus klubą © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse trečiadienio vakarą sužaistos devynerios X turo rungtynės.

Triuškinančią pergalę iškovojo ir į antrą vietą turnyrinėje lentelėje pakilo Turino "Juventus" ekipa, savų žiūrovų akivaizdoje net 5-1 sutriuškinusi į trečią poziciją nukritusią Genujos "Sampdoria" su Mariumi Stankevičiumi.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 26 minutę, kai po kampinio kamuolį į tinklą pasiuntė puolėjas Amauri, o dar prieš pertrauką persvarą padvigubino Giorgio Chiellini. "Sampdoria" turėjo šansą sušvelninti skirtumą, bet po Stankevičiaus smūgio kamuolys praskriejo greta virpsto.

Antrajame kėlinyje "Juventus" sudaužė varžovus - 50 minutę trečią įvartį po Sebastiano Giovinco perdavimo įmušė Mauro Camoranesi, 62 minutę galva ketvirtą kartą varžovų vartininką nuginklavo Amauri, o Giampaolo Pazzini pelnytą paguodos įvartį nustelbė tikslus Davido Trezeguet bandymas dvikovos pabaigoje.

Turino "Juventus" 5 - 1 Genujos "Sampdoria"
26' [1 - 0] Amauri
42' [2 - 0] Giorgio Chiellini
50' [3 - 0] Mauro Camoranesi
62' [4 - 0] Amauri
64' [4 - 1] Giampaolo Pazzini
88' [5 - 1] David Trezeguet

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė iki 61 minutės

"Genoa" 2 - 1 "Fiorentina"
43' [1 - 0] Raffaele Palladino
64' [1 - 1] Marco Marchionni
74' [2 - 1] Giandomenico Mesto

"Bologna" 2 - 1 "Siena"
16' [1 - 0] Martins Bolzan Adailton
59' [2 - 0] Pablo Daniel Osvaldo
87' [2 - 1] Emanuele Calaio

"Catania" 1 - 2 Veronos "Chievo"
32' [0 - 1] Andrea Mantovani
42' [1 - 1] Giuseppe Mascara (iš 11 metrų baudinio)
70' [1 - 2] Michele Marcolini

82' iš aikštės pašalintas Takayuki Morimoto ("Catania")

Romos "Lazio" 0 - 1 "Cagliari"
50' [0 - 1] Alessandro Matri

"Livorno" 1 - 0 Bergamo "Atalanta"
68' [1 - 0] Leonardo Martin Miglionico

Tomas Danilevičius ("Livorno") žaidė nuo 58 minutės

"Napoli" 2 - 2 "Milan"
3' [0 - 1] Filippo Inzaghi
6' [0 - 2] Alexandre Pato
90' [1 - 2] Luca Cigarini
90' [2 - 2] German Gustavo Denis

86' iš aikštės pašalintas Ignazio Abate ("Milan")

"Parma" 2 - 0 "Bari"
58' [1 - 0] Valeri Bojinov
66' [2 - 0] Alberto Paloschi

"Udinese" 2 - 1 "Roma"
21' [1 - 0] Antonio Floro Flores
42' [1 - 1] Daniele De Rossi
84' [2 - 1] Antonio Floro Flores

48' iš aikštės pašalintas Rodrigo Taddei ("Roma")
78' iš aikštės pašalintas Dusan Basta ("Udinese")