Italijoje "Lazio" įveikė "Milan"

Šį savaitgalį žaidžiamos 20-ojo Italijos čempionato turo rungtynės. Šiandien "Serie A" lygoje savo santykius aiškinosi dvi ekipų poros.

Anksčiau įvykusiose rungtynėse "Cagliari" po atkaklios kovos namie sugebėjo palaužti lentelės vidutinioką "Sassuolo" ir bent jau trumpam pakilti iš iškritimo zonos. Mačas baigėsi rezultatu 2-1, tačiau visus įvarčius pelnė aikštės šeimininkai, nes vienas tikslus smūgis krito į savus vartus.

Vakarinėse rungtynėse ketvirtojoje pozicijoje žengęs Romos "Lazio" savame stadione priėmė šį sezoną prastą žaidimą demonstruojančius "Milan" futbolininkus. Susitikimo pradžioje įvykiai iš pradžių pakrypo netikėta linkme, nes vos ketvirtąją minutę svečius į priekį išvedė Jeremy Menezas.

Vis dėlto, antrajame kėlinyje sostinės vienuolikė atsitiesė: iš pradžių puikiu smūgiu po Miroslavo Klose perdavimo pasižymėjo Marco Parolo, tuomet tas pats Klose perėmęs kamuolį iš varžovų gynėjų šaltakraujiškai pasiuntė jį į vartus, o laikui jau artėjant į pabaigą pergalę antru tiksliu smūgiu įtvirtino Parolo.

"Cagliari" 2 - 1 "Sassuolo"
[1-0] 20' Luca Rossettini
[1-1] 76' Luca Rossettini (į savus vartus)
[2-1] 79' Duje Cop

"Lazio" 3 - 1 "Milan"
[0-1] 4' Jeremy Menez
[1-1] 47' Marco Parolo
[2-1] 51' Miroslav Klose
[3-1] 81' Marco Parolo
90' Philippe Mexes ("Milan") pašalintas iš aikštės

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>