Italijoje - Milano klubų pergalės (VIDEO)

Dviem mačais prasidėjo priešpaskutinis Italijos pirmenybių turas. Abiejuose iš jų pasirodė Milano ekipos.

"Inter" futbolininkų, namie žaidusių prieš "Empoli", mače pagrindiniai įvykiai nutiko pirmajame kėlinyje. Dvyliktąją minutę Roberto Mancini auklėtinius išvedė Mauro Icardi, bet 37-ąją išlyginti rezultatą sugebėjo Manuelis Pucciarelli.

Vos po trijų minučių Ivano Perišičiaus įvartis vėl suteikė "nerazzurri" komandai persvarą ir, kaip paaiškėjo vėliau, šis smūgis buvo lemiamas.

Po pertraukos svečiai dar bandė rezultatą lyginti, bet jų bandymai baigėsi nesėkmingai.

Kiek vėliau "Milan" klubas išvykoje stojo į kovą su "Bologna" vienuolike. Vienas svarbiausių šių rungtynių momentų taip pat įvyko dvyliktąją minutę - būtent tada iš aikštės už antrą geltoną kortelę teko pašalinti aštuoniolikmetį šeimininkų saugą Amadou Diawara.

Kiekybine persvara pasinaudoję "rossoneri" įvartį įmušė pirmojo kėlinio pabaigoje.

Tiesa, nepaisant pergalės, "madų sostinės" ekipos pasirodymas vis dėlto nebuvo įspūdingas. Vienintelis tikslus Carloso Baccos smūgis skriejo nuo 11 metrų žymos, o kitiems žaidėjams pasižymėti nepavyko.

"Inter" iškovotų trijų taškų dėka užsitikrino ketvirtąją vietą, o "Milan" bent laikinai pakilo į šeštąją.

“Inter” 2 – 1 “Empoli”
[1-0] 12’ Mauro Icardi
[1-1] 37’ Manuel Pucciarelli
[2-1] 40’ Ivan Perišič

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8492456" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

“Bologna” 0 – 1 “Milan”
12’ Amadou Diawara (“Bologna”) pašalintas iš aikštės
[0-1] 40’ Carlos Bacca (iš 11 metrų baudinio)

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>