Italijoje - minimali "Milan" pergalė © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos likusios septynerios XXV turo rungtynės.

Keturioliktą pergalę šį sezoną, leidusią sumažinti atsilikimą nuo antroje vietoje žengiančio Turino "Juventus" klubo iki dviejų taškų, iškovojo "Milan" ekipa, namie 1-0 įveikusi 7 vietoje žengiančią "Cagliari".

Vienintelį įvartį nugalėtojams sužaidus daugiau nei valandą pelnė saugas Clarence'as Seedorfas, pasižymėjęs smūgiu iš 10 metrų.

Pirmajame kėlinyje progų komandos turėjo mažai, o arčiausiai tikslo buvo "Cagliari" puolėjas Robertas Acquafresca, bet jo bandymą kojomis atrėmė vartininkas Christianas Abbiati.

"Milan" puolėjui Filippo Inzaghi pavyko pasiųsti kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvartis nebuvo įskaitytas.

Tuoj po didžiosios pertraukos šeimininkus nuo įvarčio po Andrea Cossu smūgio išgelbėjo virpstas, o vis daugiau nepasitenkinimo rodžiusius sirgalius nuramino tik tikslus Seedorfo smūgis.

"Milan" 1 - 0 "Cagliari"
65' [1 - 0] Clarence Seedorf

"Catania" 2 - 0 "Reggina"
35' [1 -0] Ciro Capuano
73' [2 - 0] Alessandro Potenza

"Napoli" 0 - 1 "Genoa"
69' [0 - 1] Bosko Jankovic

Genujos "Sampdoria" 1 - 0 Bergamo "Atalanta"
61' [1 - 0] Giampaolo Pazzini

"Torino" 1 - 0 "Udinese"
80' [1 - 0] Paolo Hernan Dellafiore

90' iš aikštės pašalintas Maurizio Domizzi ("Udinese")

"Fiorentina" 2 - 1 Veronos "Chievo"
13' [0 - 1] Santiago Morero
74' [1 - 1] Alberto Gilardino
90' [2 - 1] Adrian Mutu

82' iš aikštės pašalintas Vincenzo Italiano ("Chievo")

"Lecce" 0 - 2 Romos "Lazio"
10' [0 - 1] Pasquale Foggia
51' [0 - 2] Aleksandar Kolarov