Italijoje - minimali "Milan" pergalė © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse šeštadienį sužaistos pirmosios dvejos XIX turo rungtynės, kuriose minimalias pergales iškovojo aikščių šeimininkai.

Svarbius tris taškus, leidusius bent trumpam atsilikimą nuo lyderio Milano "Inter" sumažinti iki 6 taškų, iškovojo "Milan" ekipa, 1-0 palaužusi šeštoje vietoje besirikiuojančią "Fiorentina".

Šeimininkams dvikova prasidėjo itin sėkmingai - sužaidus vos septynias minutes po Mareko Jankulovski perdavimo kamuolį į tinklą nuo virpsto pasiuntė brazilas Alexandre Pato.

Dar po kelių akimirkų pavojingą Jankulovski smūgį atrėmė Florencijos komandos vartų sargas Marco Storari.

Tiesa, po šio epizodo "Fiorentina" po truputį išlygino žaidimą, o didžiausią grėsmę varžovų vartams kėlė aktyviai žaidę Stevanas Jovetičius bei Mario Santana.

Visgi ir toliau pavojingesnes progas kūrė "Milan" - Pato įspūdingai mušė žirklėmis, Davido Beckhamo bandymą atmušė Storari, dukart šiek tiek sėkmės pritrūko gandų sūkuryje šiuo metu esančiam Kaka.

Po didžiosios pertraukos galimybę atstatyti pusiausvyrą turėjo puolėjas Alberto Gilardino, bet laikas tiksėjo, o svečiams pralaužti varžovų gynybos niekaip nepavyko.

80 minutę aikštę paliko gerą sportinę formą demonstravęs Beckhamas, kurį pakeitė gynėjas Phillipe'as Senderos. Ir nepaisant to, kad jau per teisėjo pridėtą laiką nuspyręs kamuolį antrą geltoną kortelę užsidirbo Jankulovski, "Milan" atsilaikė ir šventė pergalę.

"Milan" 1 - 0 "Fiorentina"
7' [1 - 0] Alexandre Pato

90' iš aikštės pašalintas Marek Jankulovski ("Milan")

"Siena" 1 - 0 "Reggina"
75' [1 - 0] Mario Frick