Italijoje - "Napoli" ir "Bologna" pergalės © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos dvejos XVI turo rungtynės.

Devintąją pergalę šį sezoną iškovojo ir į trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje bent iki rytdienos mačų pakilo "Napoli" ekipa, savų žiūrovų akivaizdoje 3-0 sutriuškinusi "Lecce".

Šeimininkai į priekį įsiveržė jau 11 minutę, kai teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo saugas Marekas Hamsikas.

Dar prieš didžiąją pertrauką pirmojo įvarčio autorius patyrė traumą ir turėjo palikti aikštę, bet būtent jį pakeitęs Acquistato Pazienza 42 minutę po perdavimo iš krašto krūtine susistabdė kamuolį ir pasiuntė jį į tinklą - 2-0.

Įdomu, jog tai buvo pirmasis saugo įvartis per 130 mačų "Serie A" pirmenybėse.

Jau po didžiosios pertraukos, 65 minutę, "Napoli" pergalę įtvirtino Gustavo Denisas, pasižymėjęs po grubios gynėjo Raffaele Schiavi klaidos - pastarasis praleido kamuolį tarp kojų ir leido varžovui pasižymėti netrukdomam.

"Napoli" 3 - 0 "Lecce"
11' [1 - 0] Marek Hamsik (iš 11 metrų baudinio)
42' [2 - 0] Acquistato Pazienza
65' [3 - 0] Gustavo Denis

"Bologna" 5 - 2 "Torino"
7' [0 - 1] Simone Barone
48' [1 - 1] Sergio Volpi
53' [1 - 2] Ignazio Abate
55' [2 - 1] Marco Di Vaio
62' [3 - 2] Marco Di Vaio
68' [4 - 2] Marco Bernacci (iš 11 metrų baudinio)
79' [5 - 2] Marco Di Vaio (iš 11 metrų baudinio)

79' iš aikštės pašalintas Francesco Pratali ("Torino")