Italijoje pergales iškovojo abu sostinės klubai (VIDEO)

Dvejomis rungtynėmis, kurioje pasirodė Romos klubai, prasidėjo 30-asis "Serie A" turas.

"Lazio" futbolininkai svečiuose turėjo vargo su "Sassuolo" vienuolike, bet galiausiai triumfavo po Andrea Consigli įvarčio į savus vartus.

Pirmojo kėlinio viduryje nuo 11 metrų žymos aikštės šeimininkus į priekį buvo išvedęs Domenico Berardi, o Ciro Immobile po Felipe Andersono perdavimo pusiausvyrą pavyko atstatyti 42-ąją minutę.

Apskritai rungtynės klostėsi apylygiai, o jų baigtis po minėtos "Sassuolo" vartininko nesėkmės paaiškėjo tik antrojo kėlinio pabaigoje.

"Roma" kiek vėliau vykusiame susitikime privertė pasiduoti "Empoli" komandą. Nors "giallorossi" taip pat nebuvo lengva, šios ekipos sirgaliai priežasčių nerimauti turėjo žymiai mažiau.

Juos po Antonio Rudigerio perdavimo galva Edinas Džeko į priekį išvedė jau 12-ąją minutę, o skirtumą po panašios pagalbos iš Mohamedo Salah padvigubino neįpusėjus antrajai mačo daliai.

Po šių pergalių sostinės klubų vieta turnyrinėje lentelėje nepasikeitė - "Lazio" toliau žengia ketvirtas, "Roma" - antrojoje pozicijoje.

"Sassuolo" 1 - 2 "Lazio"
[1-0] 26' Domenico Berardi (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 42' Ciro Immobile
[1-2] 83' Andrea Consigli (į savus vartus)

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10257930" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Roma" 2 - 0 "Empoli"
[1-0] 12' Edin Džeko
[2-0] 56' Edin Džeko

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>