Italijoje pergales šventė "Juventus" ir "Lazio" © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse šeštadienį sužaistos dvejos XXVI turo rungtynės.

Svarbius tris taškus, leidusius bent trumpam sumažinti atsilikimą nuo lyderio Milano "Inter" iki šešių taškų, iškovojo antroje vietoje žengiantis Turino "Juventus" klubas, savo aikštėje 1-0 įveikęs "Napoli".

Vienintelį įvartį prieš pat didžiąją pertrauką pelnė 23 metų saugas Claudio Marchisio, kai po jo smūgio kamuolys atsimušė į gynėją ir, suklaidinęs vartininką Nicolasą Navarro, įskriejo į vartų tinklą.

Progų šiose rungtynėse komandos nesukūrė daug. Pirmajame kėlinyje dominavo "Juventus", tačiau Claudio Ranieri auklėtiniai ilgą laiką nesugebėjo įveikti Navarro, kuris demonstravo brandų žaidimą.

Argentinietis atrėmė du pavojingus Alessandro Del Piero bei Davido Trezeguet bandymus, be to, taisė ne itin užtikrinai žaidusio gynėjo Fabiano Santacroce klaidas.

Kitoje aikštės pusėje Italijos rinktinės vartų sargas Gianluigi Buffonas nuobodžiavo, bet neprarado budrumo ir neleido pasižymėti Marekui Hamsikui.

Pačioje kėlinio pabaigoje pelnę įvartį "Juventus" futbolininkai kiek nurimo ir po didžiosios pertraukos daugiau griovė, nei patys kūrė.

Tiesa, artėjant finaliniam teisėjo švilpukui neapoliečiai bandė spausti varžovus ir kurį laiką tą ganėtinai sėkmingai darė, tačiau įvarčio pasiekti nesugebėjo - "Juventus" šventė pergalę.

Kiek anksčiau vykusiame mače Romos "Lazio" 2-0 įveikė "Bologna" ir pakilo į septintąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Pirmasis įvartis krito 36 minutę, kai baudos smūgiu kamuolį į tinklą po trijų mėnesių pertraukos pasiuntė Mauro Zarate.

Jis pats besibaigiant dvikovai dar ir įtvirtino pergalę, kai sužaidęs sienele su Tommaso Rocchi antrą kartą nuginklavo Francesco Antonioli ir pelnė dešimtą įvartį sezoną.

Turino "Juventus" 1 - 0 "Napoli"
44' [1 - 0] Claudio Marchisio

Romos "Lazio" 2 - 0 "Bologna"
36' [1 - 0] Mauro Zarate
81' [2 - 0] Mauro Zarate