Italijoje - "Roma" bei "Inter" ekipų pergalės © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" čempionate sekmadienį buvo sužaistos dar aštuonerios III turo rungtynės.

Titulą ginanti Milano "Inter" ekipa tik mačo pabaigoje palaužė "Parma" klubo futbolininkus. Nors šeimininkai žaidimo gijas savo rankose turėjo visų rungtynių metu, tačiau įvarčio įmušti niekaip nepavyko.

Galiausiai tai pavyko padaryti tik 71-ąją minutę - puikiu smūgiu pasižymėjo buvęs "Barcelona' ekipos puolėjas Samuelis Eto'o. Paskutinį tašką mače padėjo Diego Milito, pasinaudojęs tiksliu Mario Balotelli perdavimu.

Sunkią pergalę išvykoje iškovojo "Roma" klubas, kuris 2-1 įveikė "Siena". Sostinės klubas pirmasis prasileido įvartį, tai įvyko 26-ąją pirmojo kėlinio minutę.

"Roma" rezultatą išlyginti pavyko tik dėka gynėjo Phillipe'o Mexeso tikslaus smūgio 72-ąją minutę. Svečiams tris taškus atnešė Risse įvartis likus minutei iki pagrindinio laiko pabaigos.

Ir toliau pergales skina Mariaus Stankevičiaus "Sampdora" ekipa, kuri šįsyk išvykoje 1-0 įveikė "Atalanta". Tai buvo jau trečioji Genujos ekipos pergalė čempionate iš eilės.

Milano “Inter 2 - 0 „Parma“
71' [1 - 0] S. Eto´o
88' [2 - 0] D. Milito

„Siena“ 1 - 2 „Roma“
26' [1 - 0] M. Maccarone
72' [1 - 1] P. Mexes
89' [1 - 2] Riise

78' iš aikštės pašalintas Codrea („Siena“)

„Fiorentina“ 1 - 0 „Cagliari“
55' [1 - 0] A. Gilardino

„Bologna“ 0 - 2 „Chievo“
18' [0 - 1] G. Pinzi
30' [0 - 2] S. Pellisier

„Atalanta“ 0 - 1 „Sampdoria“
63' [0 - 1] D. Mannini

„Udinese“ 4 - 2 „Catania“
11' [0 - 1] T. Morimoto
29' [1 - 1] Flores
34' [1 - 2] G. Mascara (iš 11 metrų baudinio)
55' [2 - 2] A.Di Natale
69' [3 - 2] A.Di Natale (iš 11 metrų baudinio)
79' [4 - 2] A.Di Natale

„Palermo“ 1 - 1 „Bari“
2' [0 - 1] R. Allegretti
90' [1 - 1] I. Budan

"Genoa" 4 - 1 "Napoli"
42' [0 - 1] Marek Hamsik
45' [1 - 1] Sergio Floccari (iš 11 metrų baudinio)
55' [2 - 1] Giandomenico Mesto
75' [3 - 1] Giandomenico Mesto
88' [4 - 1] Houssine Kharja (iš 11 metrų baudinio)

28' iš aikštės pašalintas Sergio Floccari ("Genoa")
45' iš aikštės pašalintas Hugo Campagnaro ("Napoli")
88' iš aikštės pašalintas Salvatore Aronica ("Napoli")