Italijoje "Roma" priartėjo prie "Juventus", o "Milan" krito namuose (VIDEO)

Šiandien tęsėsi po žiemos pertraukos sugrįžusios "Serie A" septynioliktojo turo kovos. Sirgaliai per dieną išvydo net devynis susitikimus.

Šalies vicečempionai "Roma" futbolininkai minimaliu pranašumu svečiuose palaužė "Udinese" vienuolikę ir sugebėjo priartėti prie turnyrinės lentelės lyderio Turino "Juventus". Vienintelį įvartį "giallorossi" gretose po Francesco Totti perdavimo pelnė gynėjas Davide'as Astori. Tiesa, nemažai daliai aistruolių iškilo klausimas, ar kamuolys iš tiesų kirto vartų liniją.

Sugrįžti į tarptautinius turnyrus svajojantis "Milan", tuo tarpu, savame stadione pripažino "Sassuolo" pranašumą. "Rossoneri" pirmojo kėlinio pradžioje dar pirmavo, tačiau svečiai neilgai trukus rezultatą išlygino, o antrojoje rungtynių dalyje pergalingu smūgiu pasižymėjo Simone Zaza.

Nors sužaidė tik lygiosiomis su ant iškritimo ribos balansuojančiu Bergamo "Atalanta", į penktąją vietą pakilo Genujos "Sampdoria". Šių klubų dvikova baigėsi 2-2.

Kol kas rezultatyviausios įvyko Palerme, kur vietos komanda 5-0 sutriuškino "Cagliari". Šiame mače dubliu pasižymėjo didžiųjų Europos klubų medžiojamas puolėjas Paulo Dybala.

Viename iš vakarinių mačų su trečiojoje vietoje žengiančiais Romos "Lazio" futbolininkais taškais susilygino "Napoli". Rafa Benitezo auklėtiniai svečiuose 4-1 įveikė "Cesena". Dublį pelnė Gonzalo Higuainas.

Vėliausiai įvykusiose rungtynėse pernykštis "Serie A" čempionas bei dabar lygoje pirmaujantis "Juventus" namie priėmė Milano "Inter" klubą. Kiek netikėtai Roberto Mancini auklėtiniams varžovų aikštėje pavyko pasiekti lygiąsias. Dvikova baigės rezultatu 1-1, o įvarčiais apsikeitė argentiniečiai Carlosas Tevezas ir Mauro Icardi.

"Udinese" 0 - 1 "Roma"
[0-1] 17' Davide Astori

<iframe width="500" height="343" src="//www.youtube.com/embed/j6XbWUEYQwg?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Milan" 1 - 2 "Sassuolo"
[1-0] 9' Andrea Poli
[1-1] 28' Nicola Sansone
[1-2] 68' Simone Zaza

<iframe width="500" height="343" src="//www.youtube.com/embed/SM0npZkW9lQ?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Chievo" 0 - 0 "Torino"

"Empoli" 0 - 0 "Hellas"
65' Lorenzo Tonelli ("Empoli") pašalintas iš aikštės
77' Emil Hallfredsson ("Hellas") pašalintas iš aikštės

"Genoa" 2 - 2 "Atalanta"
[0-1] 37' Davide Zappacosta
[0-2] 49' Maxi Moralez
[1-2] 51' Iago Falque (iš 11 metrų baudinio)
[2-2] 69' Alessandro Matri

"Palermo" 5 - 0 "Cagliari
[1-0] 6' Michel Morganella
[2-0] 10' Ezequiel Munoz
26' Daniele Conti ("Cagliari") pašalintas iš aikštės
[3-0] 33' Paulo Dybala (iš 11 metrų baudinio)
[4-0] 72' Paulo Dybala
[5-0] 85' Edgar Barreto

"Parma" 1 - 0 "Fiorentina"
[1-0] 11' Andrea Costa
34' Mario Gomez ("Fiorentina") nerealizavo 11 metrų baudinio
79' Gonzalo Rodriguez ("Fiorentina") pašalintas iš aikštės
86' Stefan Savič ("Fiorentina") pašalintas iš aikštės

"Cesena" 1 - 4 "Napoli"
[0-1] 29' Jose Maria Callejon
[0-2] 41' Gonzalo Higuain
[0-3] 64' Daniele Capelli (į savus vartus)
[0-4] 72' Gonzalo Higuain
[1-4] 75' Franco Brienza

"Juventus" 1 - 1 "Inter"
[1-0] 5' Carlos Tevez
[1-1] 64' Mauro Icardi
86' Mateo Kovačič ("Inter") pašalintas iš aikštės