Italijoje "Sampdoria" ir "Udinese" įveikė autsaiderius, "Juventus" palaužė "Inter" (VIDEO)

Sužaisti šeši penki Italijos čempionato susitikimai.

Genujoje vykusioje "Sampdoria" ir "Frosinone" dvikovoje triumfavo šeimininkai. Vincenzo Montellos auklėtiniai po atkaklios kovos pergalė pasiekė rezultatu 2-0.

Baigiantis pirmajam kėliniui į priekį juos išvedė Fernando, o 70-ąją minutę visas varžovų viltis atsitiesti sudaužė Fabio Quagliarella.

Iškovoti trys taškai "Sampdoria" leidžia kiek lengviau atsikvėpti ir pakilti į šešioliktąją poziciją.

Tuo tarpu "Udinese" tokia pačia persvara irgi savoje tvirtovėje įveikė kitą autsaiderį Veronos "Hellas".

Nors svečiai priešinosi ir šiame mače, čia viskas išsisprendė kiek greičiau - pirmojo kėlinio viduryje šeimininkams persvarą suteikė Emmanuelis Agyemangas-Badu, o po pertraukos laimėjimą įtvirtino Cyrilas Thereau.

"Udinese" su 30 taškų žengia keturioliktas.

Visų Italijos futbolo sirgalių laukta pagrindinė šio vakaro akistata tarp Turino "Juventus" bei Milano "Inter" buvo kovinga ir intriguojanti. Penktają vietą užimantys "nerazzurri" pasipriešino puikią seriją demonstruojantiems "bianconeri", tačiau pergalę vis dėlto šventė pastarieji.

Po lygaus pirmojo kėlinio, antrojo pradžioje "Juvei" nusišypsojo sėkmė - Paulo Dybalai pakėlus baudos smūgį, kamuolį nesėkmingai išmušė Danilo D'Ambrosio ir šis nukrito tiesiai po kojomis gynėjui Leonardo Bonucci, kuris užtikrintai užbaigė jam pasitaikiusią progą.

Antrasis įvartis, įtvirtininęs Massimiliano Allegri auklėtinių pergalę "Inter" futbolininkams taip pat buvo itin skaudus, nes šeimininkai stojo mušti vienuolikos metrų baudinio, kurį realizavo vos kojas apšilti aikštėje spėjęs Alvaro Morata.

Svečiai dar turėjo progų, bet šis epizodas dvikovoje buvo lemiamas ir turnyrinės lentelės lyderiai įsirašė dar vieną pergalę. Jie bent laikinai atitrūko nuo "Napoli", o "madų sostinės" vienuolikė jau tik vienu tašku lenkia principinį varžovą "Milan".

"Palermo" 0 - 0 "Bologna"

"Carpi" 1 - 1 "Atalanta"
[0-1] 52' Jasmin Kurtič
[1-1] 76' Simone Verdi (iš 11 metrų baudinio)

"Chievo" 1 - 0 "Genoa"
[1-0] 51' Lucas Nahuel Castro

"Sampdoria" 2 - 0 "Frosinone"
[1-0] 45' Fernando