Italijoje - "Sampdoria" ir "Udinese" pergalės © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse šeštadienį sužaistos dvejos XXXV turo rungtynės.

Įspūdingą pergalę iškovojo Mariaus Stankevičiaus Genujos "Sampdoria", namie net 5-0 įveikusi dėl išlikimo lygoje kovojančią "Reggina" ekipą.

Šeimininkai, kurių gretose nebuvo trečiadienio Italijos taurės turnyro rungtynėms patausoto lyderio Antonio Cassano, į priekį įsiveržė nesužaidus nė minutės, kai galingu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų kamuolį į tinklą pasiuntė Daniele Dessena.

19 minutę svečių situacija dar labiau komplikavosi - gynėjas Carlosas Valdezas prie pat baudos aikštelės pargriovė besiveržusį Giampaolo Pazzini, nepalikdamas teisėjui kitos išeities kaip tik parodyti raudoną kortelę už paskutinės vilties pražangą, mat futbolininkas būtų iššokęs vienas prieš vartininką.

31 minutę "Sampdoria" išnaudojo kiekybinį pranašumą - po kampinio toliau nuo vartų atšokusį kamuolį dar kartą į tinklą pasiuntė Dessena.

Dar po kelių minučių Gennaro Delvecchio smūgiu galva įmušė trečiąjį įvartį, o antrojo kėlinio pradžioje pirmasis prie atšokusio kamuolio prišokęs Guido Marilungo pradėjo varžovų triuškinimą.

Paskutinę vinį į "Reggina" karstą 52 minutę įkalė Giampaolo Pazzini, suklaidinęs keturis gynėjus bei penktą kartą nuginkluodamas Christianą Puggionį.

Genujos "Sampdoria" 5 - 0 "Reggina"
1' [1 - 0] Daniele Dessena
31' [2 - 0] Daniele Dessena
37' [3 - 0] Gennaro Delvecchio
46' [4 - 0] Guido Marilungo
52' [5 - 0] Giampaolo Pazzini

19' iš aikštės pašalintas Carlos Adrian Suarez Valdez ("Reggina")

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė visas rungtynes ir buvo įspėtas

Romos "Lazio" 1 - 3 "Udinese"
56' [1 - 0] Tommaso Rocchi
60' [1 - 1] Antonio Floro Flores
69' [1 - 2] Gaetano D'Agostino
86' [1 - 3] Fabio Quagliarella (iš 11 metrų baudinio)

87' iš aikštės pašalintas Christian Brocchi ("Lazio")