Italijoje - "Sampdoria" lygiosios bei nelengva "Inter" pergalė (VIDEO)

Dar du susitikimai šį vakarą sužaisti "Serie A" čempionate.

Anksčiau vykusioje dvikovoje susirėmė turnyrinės lentelės vidutiniokai "Empoli" bei Genujos "Sampdoria". Čia, kaip ir tikėtasi, kova buvo itin atkakli ir po 90 minučių futbolo nugalėtojas nepaaiškėjo.

Tiesa, progą tris taškus iškovoti turėjo svečiai iš Genujos. Po Fabio Quagliarellos pirmajame kėlinyje pelnyto įvarčio jie ilgą laiką pirmavo, bet šeimininkus išgelbėjo 82-ąją minutę pasižymėjęs Vincentas Laurini.

Kitame mače Milano "Inter" "San Siro" stadione palaužė "Bologna" vienuolikę. Roberto Mancini auklėtiniams pralaužti varžovų gynybą buvo nelegva, bet tai įpusėjus antrajam kėliniui galiausiai pavyko padaryti saugui Ivanui Perišičiui.

Kroatas pasižymėjo po kampinio, o neilgai trukus "nerazzurri" persvarą padvigubino gynėjas Danilo D'Ambrosio, pasižymėjęs labai panašioje situacijoje.

Svečiai dar bandė gelbėtis ir puikus Franco Brienzos smūgis nuo baudos aikštelės linijos pasiekė tikslą, bet antrojo įvarčio pelnyti jiems nepavyko.

"Inter" komanda po šios pergalės bent iki rytdienos gali džiaugtis ketvirtąja vieta.

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>