Italijoje - sunki "Milan" pergalė © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos aštuonerios IX turo rungtynės.

Penktą pergalę iškovojo ir nuo lyderio Milano "Inter" atsilikimą iki keturių taškų sumažino Turino "Juventus" ekipa, išvykoje minimaliu rezultatu 1 - 0 palaužusi "Siena".

Vienintelį įvartį šiame mače 72 minutę galva pelnė puolėjas Amauri.

Dramatiškus tris taškus išplėšė atsigaunanti "Milan" vienuolikė, dviejų gynėjo Alessandro Nestos įvarčių pačioje mačo pabaigoje dėka 2 - 1 įveikusi "Chievo".

Veronos klubas pirmavo kone visas rungtynes - 7 minutę įvartį įmušė Gianpiero Pinzi, - tačiau tikslūs Nestos smūgiai išplėšė pergalę Leonardo vadovaujamai komandai.

Netikėtą pirmąją pergalę iškovojo ir "Livorno" su rungtynėse nežaidusiu lietuviu Tomu Danilevičiumi, varžovų aikštėje 1 - 0 nugalėjusi "Roma".

Pirmojo kėlinio pabaigoje pergalingą įvartį įmušė Francesco Tavano, o "Roma" klubo neišgelbėjo nei tai, kad beveik pusę antrojo kėlinio ekipa turėjo kiekybinį pranašumą.

Veronos "Chievo" 1 - 2 "Milan"
7' [1 - 0] Giampiero Pinzi
81' [1 - 1] Alessandro Nesta
90' [1 - 2] Alessandro Nesta

"Siena" 0 - 1 Turino "Juventus"
72' [0 - 1] Amauri

"Roma" 0 - 1 "Livorno"
40' [0 - 1] Francesco Tavano

64' iš aikštės pašalintas Alfonso De Lucia ("Livorno")

"Palermo" 1 - 0 "Udinese"
87' [1 - 0] Cesare Bovo

"Fiorentina" 0 - 1 "Napoli"
88' [0 - 1] Christian Maggio

"Cagliari" 3 - 2 "Genoa"
20' [0 - 1] Giandomenico Mesto
55' [1 - 1] Davide Biondini
59' [1 - 2] Sergio Floccari
78' [2 - 2] Nene (iš 11 metrų baudinio)
83' [3 - 2] Andrea Lazzari

76' iš aikštės pašalintas Emiliano Moretti ("Genoa")

"Bari" 2 - 0 Romos "Lazio"
11' [1 - 0] Paulo Vitor De Souza Barreto
69' [2 - 0] Riccardo Meggiorini

82' iš aikštės pašalintas Ousmane Dabo ("Lazio")

Bergamo "Atalanta" 3 - 1 "Parma"
43' [1 - 0] Jaime Andres Valdes (iš 11 metrų baudinio)
53' [2 - 0] Simone Tiribocchi
78' [2 - 1] Alberto Paloschi
85' [3 - 1] Federico Peluso