Italijoje - triuškinančios "Milan" ir "Roma" pergalės © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistos aštuonerios Italijos "Serie A" pirmenybių XX turo rungtynės.

Į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje vėl pakilo čempiono titulą ginantis Milano "Inter" klubas, savo aikštėje minimaliu rezultatu 1-0 įveikęs Genujos "Sampdoria" su Mariumi Stankevičiumi.

Lietuvis žaidė visas rungtynes bei 16 minutę buvo įspėtas už pražangą prieš Davide'ą Santoną.

Vienintelį įvartį nugalėtojams iš arti pelnė puolėjas Adriano, pasižymėjęs po tikslaus Maicono perdavimo.

Jau per teisėjo pridėtą laiką Stankevičius iš 30 metrų pasiuntė kamuolį greta vartų, o paskutinį Daniele Dessena bandymą atrėmė "Inter" vartų sargas Julio Cesaras.

Lyderiams atitrūkti neleido "Milan" ekipa, išvykoje net 4-1 sutriuškinusi "Bologna".

Pirmojo kėlinio pradžioje mačas vyko nuo vienų vartų iki kitų - abi komandos daug atakavo, o šeimininkai niekuo nenusileido tituluotiems varžovams.

Jie netgi pirmavo, kai 9 minutę po Phillipe Senderoso pražangos teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo puolėjas Marco Di Vaio.

Bet jau netrukus "Milan' atstatė pusiausvyrą - vartininkas Francesco Antonioli atrėmė Kaka smūgį, bet pirmasis prie kamuolio suskubęs Clarence'as Seedorfas nesuklydo - 1-1.

Ir tai dar nebuvo pabaiga - 17 minutę milaniečiai jau buvo priekyje, mat Gianlucos Zambrottos varžovų baudos aikštelėje uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Kaka.

Po šio epizodo žaidimas kiek nurimo ir "Milan" perėmė iniciatyvą, o šeimininkų viltys pakovoti bent dėl taško praktiškai subliuško 41 minutę, kai už antrą geltoną kortelę aikštę turėjo palikti Gaby Mudingayi.

Prieš pat didžiąją pertrauką Kaka šūviu nuo baudos aikštelės linijos įtvirtino persvarą, o antrajame kėlinyje pirmą įvartį vilkėdamas Italijos klubo marškinėlius pelnė ir paskutinę vinį į šeimininkų karstą įkalė anglas Davidas Beckhamas.

Milano "Inter" 1 - 0 Genujos "Sampdoria"
45' [1 - 0] Adriano

Stankevičius ("Sampdoria") žaidė visas rungtynes

"Genoa" 1 - 1 "Catania"
67' [0 - 1] Jorge Andres Martinez
73' [1 - 1] Diego Milito

61' iš aikštės pašalintas Matteo Ferrari ("Genoa")

"Siena" 1 - 0 Bergamo "Atalanta"
44' [1 - 0] Mario Frick

Romos "Lazio" 1 - 4 "Cagliari"
4' [1 - 0] Tommaso Rocchi
6' [1 - 1] Jedaias Capucho Neves Jeda
9' [1 - 2] Jedaias Capucho Neves Jeda
21' [1 - 3] Robert Acquefresca (iš 11 metrų baudinio)
41' [1 - 4] Alessandro Marti

44' Tommaso Rocchi ("Lazio") nerealizavo 11 metrų baudinio
52' Mauro Zarate ("Lazio") nerealizavo 11 metrų baudinio

73' Fabio Firmani ("Lazio") pašalintas iš aikštės

"Bologna" 1 - 4 "Milan"
9' [1 - 0] Marco Di Vaio (iš 11 metrų baudinio)
13' [1 - 1] Clarence Seedorf
17' [1 - 2] Kaka (iš 11 metrų baudinio)
43' [1 - 3] Kaka
59' [1 - 4] David Beckham

41' iš aikštės pašalintas Gaby Mudingayi ("Bologna")

"Napoli" 0 - 3 "Roma"
18' [0 - 1] Phillippe Mexes
32' [0 - 2] Silveira Dos Satos Juan
50' [0 - 3] Mirko Vucinic

"Lecce" 3 - 3 "Torino"
12' [1 - 0] Gianni Munari
45' [2 - 0] Guillermo Gonzalo Suarez Giancomazzi
47' [2 - 1] Jurgen Saumel
56' [2 - 2] Paolo Hernan Dellafiore
73' [3 - 2] Jose Ignacio Castillo
77' [3 - 3] Cesare Natali

"Palermo 3 - 2 "Udinese"
2' [0 - 1] Simone Pepe
17' [1 - 1] Fabio Henrique Simplicio
53' [2 - 1] Davide Succi
57' [3 - 1] Edison Cavani
63' [3 - 2] Antonio Di Natale

52' Fabio Quaglirella ("Udinese") neįmušė 11 metrų baudinio
90' Federico Balzaretti ("Palermo") pašalintas iš aikštės