Italijoje - triuškinanti "Inter" pergalė ir "Milan" lygiosios © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse šeštadienį sužaistos dvejos XXIII turo rungtynės.

Šešioliktą pergalę šį sezoną iškovojo ir nuo artimiausių persekiotojų dar labiau atitrūko čempiono titulą ginantis Milano "Inter" klubas, išvykoje 3-0 sutriuškinęs septynioliktoje pozicijoje žengiančią "Lecce" ekipą.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštėje dominavo Jose Mourinho vadovaujama vienuolikė, todėl nenuostabu, kad sužaidus vos 12 minučių krito pirmasis įvartis į "Lecce" vartus - po aštraus perdavimo iš 15 metrų kamuolį į tinklą pasiuntė švedas Zlatanas Ibrahimovičius.

Tiesa, "Lecce" į tai atsakė pavojingu Guglielmo Stendardo bandymu galva, kurį paskutinę akimirką viena ranka atrėmė vartininkas Julio Cesaras.

Po didžiosios pertraukos "Inter" galėjo padvigubinti rezultatą, bet po Luiso Figo perdavimo iš arti itin netiksliai mušė Maiconas.

Nepaisant to, 72 minutę milaniečiai pasiekė savo - po Davide'o Santono perdavimo iš krašto galva pasižymėjo veteranas Figo.

Paskutinę vinį į svečių karstą įkalė serbas Dejanas Stankovičius, taip pat galva pelnęs trečią įvartį po Maicono perdavimo.

Kitose rungtynėse du labai svarbius taškus prarado antroje vietoje besirikiuojantis "Milan" klubas, namie nesugebėjęs įveikti paskutinėje vietoje žengiančios "Reggina" komandos.

"Milan" pirmajame kėlinyje turėjo iniciatyvą ir sukūrė ne vieną progą įvarčiui pelnyti, bet 33 minutę į priekį netikėtai išsiveržė svečiai - smūgiu iš 16 metrų vartininką Christianą Abbiati nuginklavo Davide'as Di Gennaro.

Prieš pat didžiąją pertrauką po puikaus reido pusiausvyros vos neatstatė brazilas Ronaldinho, o jau antrajame kėlinyje, 60 minutę, tikslaus Clarence'o Seedorfo smūgio teisėjas neįskaitė užfiksavęs žaidimą ranka.

Bet "Milan" savo pasiekė - po Matejaus Krajčiko pražangos prieš Alexandre'ą Pato arbitro skirtą 11 metrų baudinį realizavo brangiausiu visų laikų planetos žaidėju prieš keletą savaičių galėjęs tapti Kaka.

Visgi per likusį laiką šeimininkai dar kartą pralaužti "Lecce" komandos gynybos nesugebėjo, o prieš pat finalinį teisėjo švilpuką dramatišką pergalę galėjo išplėšti būtent svečiai, bet progos neišnaudojo Bernardo Corradi.

"Lecce" 0 - 3 Milano "Inter"
12' [0 - 1] Zlatan Ibrahimovic
72' [0 - 2] Luis Figo
82' [0 - 3] Dejan Stankovic

"Milan" 1 - 1 "Reggina"
33' [0 - 1] Davide Di Gennaro
67' [1 - 1] Kaka (iš 11 metrų baudinio)