Italijoje - triuškinanti "Juventus" pergalė prieš "Roma" ekipą © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos dvejos XXIX turo rungtynės.

Svarbią pergalę iškovojo antroje vietoje žengianti Turino "Juventus" ekipa, išvykoje net 4-1 sutriuškinusi šalies vicečempionę "Roma" vienuolikę.

Svečiai į priekį išsiveržė 34 minutę, kai suklaidinęs gynėją Simone'ą Lorią kamuolį į tinklą puikiu smūgiu pažeme pasiuntė puolėjas Vincenzo Iaquinta.

Tuoj po didžiosios pertraukos tas pats Loria po kampinio nestabdydamas kamuolio atstatė pusiausvyrą, bet 55 minutę po Johno Arne Riises perdavimo iš dešiniojo krašto dvikovoje įveikęs gynėją Philipe Mexesą galva antrą įvartį pelnė Iaquinta.

"Roma" netrukus galėjo dar kartą atstatyti pusiausvyrą, tačiau kamuolį nuo vartų linijos atmušė Zdenekas Grygera, o 68 minutę "Juventus" sudavė Luciano Spalletti auklėtiniams dar vieną skaudų smūgį - galingu smūgiu galva vartininką Doni nuginklavo gynėjas Olofas Mellbergas.

Paskutinę vinį į amžinojo miesto komandos karstą įkalė po keitimo aikštėje pasirodęs Pavelas Nedvedas, pelnęs ketvirtą įvartį iš 16 metrų.

Kitame mače vidutiniokė "Catania" savo aikštėje 1-0 nugalėjo Romos "Lazio".

Vienintelį įvartį, septintą šį sezoną, po greitos kontratakos 24 minutę įmušė Michele Paolucci.

Sužaidus kiek daugiau nei valandą "Lazio" turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą, tačiau savo paties uždirbto 11 metrų baudinio nerealizavo puolėjas Goranas Pandevas - jo smūgį atrėmė vartininkas Albano Bizzarri.

"Roma" 1 - 4 Turino "Juventus"
34' [0 - 1] Vincenzo Iaquinta
48' [1 - 1] Simone Loria
55' [1 - 2] Vincenzo Iaquinta
68' [1 - 3] Olof Mellberg
74' [1 - 4] Pavel Nedved

"Catania" 1 - 0 Romos "Lazio"
24' [1 - 0] Michele Paolucci

61' Goran Pandev ("Lazio") nerealizavo 11 metrų baudinio