Italijos derbyje žiūrovai įvarčių neišvydo (3 VIDEO) © Eurofootball.lt
Po pergalės praėjusią savaitę prieš "Seria A" čempionų titulą ginančią Milano "Inter" ekipą šiandien VI turo rungtynėse į nesėkmių ruožą grįžo "Roma" futbolininkai.

Claudio Ranieri auklėtiniai išvykoje rezultatu 2-0 nusileido "Napoli" vienuolikei ir nukrito net į devynioliktąją turnyrinės lentelės vietą.

Čempionate su 13 taškų pirmauja Romos "Lazio" ekipa šįkart savų žiūrovų akivaizdoje po vienintelio Stefano Mauri įvarčio pirmojo kėlinio pabaigoje palaužusi "Brescia" komandos pasipriešinimą.

Vėlai vakare pasibaigęs Italijos derbiu vadinamas mačas tarp vietos Milano "Inter" ir Turino "Juventus" futbolininkų baigėsi be įvarčių.

Nors abi komandos turėjo progų pasižymėti, savo šansais nepasinaudojo tiek argentinietis Diego Milito, tiek serbas Milošas Krasičius.

"Lecce" 1 - 0 "Catania"
37' [1 - 0] D. Corvia

"Bologna" 1 - 1 Genujos "Sampdoria"
45' [0 - 1] D. Portanova (į savus vartus)
65' [1 - 1] M. Britos

Veronos "Chievo" 0 - 0 "Cagliari"

"Fiorentina" 1 - 2 "Palermo"
20' [0 - 1] J. Ilicic
37' [0 - 2] J. Pastore
58' [1 - 2] A. Gilardino

64' A. Ljajic ("Fiorentina") nerealizavo 11 m. baudinio
74' iš aikštės pašalintas R. Montolivo ("Fiorentina")

"Genoa" 2 - 1 "Bari"
36' [1 - 0] R. Palacio
52' [1 - 1] P.V.D.S. Barreto (iš 11 m. baudinio)
90' [2 - 1] L. Toni

51' iš aikštės pašalintas E. Moretti ("Genoa")

Romos "Lazio" 1 - 0 "Brescia"
45' [1 - 0] S. Mauri

74' iš aikštės pašalintas A. Diamanti ("Brescia")

"Napoli" 2 - 0 "Roma"
72' [1 - 0] M. Hamsik
83' [2 - 0] Juan (į savus vartus)

Milano "Inter" 0 - 0 Turino "Juventus"