Italijos pirmenybėse taškus prarado ir čempionai, ir vicečempionai © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sekmadienį sužaistos aštuonerios VIII turo rungtynės.

Vienvaldžio lyderio poziciją prarado šalies čempionas Milano "Inter" klubas, namie nesugebėjęs įveikti vidutiniokės "Genoa" ekipos. Jose Mourinho auklėtiniams nepadėjo ir tai, jog paskutinį pusvalandį svečiai žaidė dešimtyje - iš aikštės už dvi geltonas korteles buvo pašalintas gynėjas Domenico Criscito.

Be to, tai buvo pirmasis taškas, kurį "Genoa" iškovojo varžovų aikštėje šį sezoną.

Dvikovos pradžioje progų turėjo abi ekipos, bet dviejų geriausių galimybių neišnaudojo svečiai - iš pradžių, vartininkui Julio Cesarui atrėmus Diego Milito smūgį, pirmasis prie kamuolio suskubęs Giandomenico Mesto nepataikė į vartus, o netrukus tas pats Mesto galingu smūgiu iš 25 metrų sudrebino skersinį.

Antrojo kėlinio pradžioje arti tikslo buvo jau "Inter" vienuolikė, kai po Douglaso Maicono perdavimo vienas iš "Genoa" gynėjų netyčia nukreipė kamuolį į savų vartų skersinį.

Nors 60 minutę už antrą geltoną kortelę po pražangos prieš Mario Balotelli aikštę turėjo palikti Genujos ekipos gynėjas Domenico Criscito, netrukus po to dar vieną puikią progą turėjo Milito, bet jo smūgį atrėmė "Inter" vartų sargas.

Nepaisant visų Milano komandos pastangų išplėšti pergalę, arčiau tikslo buvo "Genoa", kai pavojingą svečių baudos smūgį prieš pat finalinį teisėjo švilpuką atrėmė Cezaras.

Į pirmąją vietą pagal geresnį įvarčių santykį pakilo "Udinese", savų žiūrovų akivaizdoje 3-1 nugalėjusi Italijos vicečempionę "Roma" vienuolikę, kuri, per VIII turus sugebėjusi surinkti tik 7 taškus, rikiuojasi 16 vietoje.

Pirmąją pergalę šį sezoną šventė Genujos "Sampdoria", kuriai atstovauja Lietuvos rinktinės saugas Marius Stankevičius. Walterio Mazzarri vadovaujama komanda 2-0 įveikė "Bologna".

Stankevičius žaidė nuo 68 minutės, kai pakeitė Marco Padalino.

Dar tris taškus iškovojo "Milan" klubas, išvykoje vargais negalais 1-0 nugalėjęs Bergamo "Atalanta".

Nors 'Rossoneri' žaidimas didžiąją rungtynių dalį buvo vangus, o šeimininkų atakos kėlė didelę grėsmę, pergalei užteko vienos puikios atakos 80 minutę - Marco Borriello suvaidino, kad smūgiuos, ir atmetė kamuolį Kaka, kuris ramiai pasiuntė kamuolį į tinklą.

Bergamo "Atalanta" 0 - 1 "AC Milan"
80' [0 - 1] Kaka

"Cagliari" 2 - 0 Veronos "Chievo"
30' [1 - 0] Robert Acquafresca
54' [2 - 0] Michele Fini

Milano "Inter" 0 - 0 "Genoa"

60' Domenico Criscito ("Genoa") pašalintas iš aikštės

Romos "Lazio" 0 - 1 "Napoli"
61' [0 - 1] Sebastiano Siviglia (į savus vartus)

"Reggina" 2 - 0 "Lecce"
59' [1 - 0] Bernardo Corradi (iš 11 m. baudinio)
90' [2 - 0] Bernardo Corradi (iš 11 m. baudinio)

Genujos "Sampdoria" 2 - 0 "Bologna"
63' [1 - 0] Gennaro Delvecchio
73' [2 - 0] Claudio Bellucci

"Udinese" 3 - 1 "Roma"
10' [1 - 0] Antonio Di Natale (iš 11 m. baudinio)
22' [2 - 0] Antonio Floro Flores
51' [3 - 0] Antonio Di Natale
74' [3 - 1] Francesco Totti (iš 11 m. baudinio)

"Palermo" 1 - 3 "Fiorentina"
20' [0 - 1] Alberto Gilardino
42' [0 - 2] Adrian Mutu
50' [1 - 2] Fabio Henrique Simplicio
62' [1 - 3] Adrian Mutu