Italijos Super Taurę iškovojo "Lazio" © Eurofootball.lt
Kinijos sostinėje Pekine šeštadienį vyko Italijos Super Taurės mačas, kuriame ginklus surėmė taurės laimėtojai Romos "Lazio" bei šalies čempionas Milano "Inter". Sėkmė šįsyk šypsojosi "Lazio", kurie įveikė varžovus 2-1.

Romos "%c00019" 2 - 1 Milano "%c00037"
63' [1 - 0] Matuzalem
65' [2 - 0] Tommaso Rocchi
78' [2 - 1] Samuel Eto'o

Abi komandos mačą pradėjo gana aktyviai, nors pirmosiomis minutėmis šiokią tokią persvarą turėjo šalies čempionas Milano "Inter" klubas.

Pirmasis rimtesnis pavojus būtent ir kilo prie "Lazio" vartų - 37 minutę po tikslaus Samuelio Eto'o perdavimo, saugas Muntari galėjo pelnyti įvartį, visgi, pastarojo smūgis praskriejo virš vartų.

Po penkerių minučių pavojingai smūgiavo ir naujasis "Inter" gynėjas Lucio. Vis dėlto pirmame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo, nors kur kas solidžiau atrodė "Inter" klubas.

Antrasis kėlinys prasidėjo vėlgi pavojinga Milano ekipos ataka - suklydus "Lazio" gynėjui, Eto'o suklaidino Romos klubo vartininką Muslera, tačiau jo smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia virpsto.

63 minutę pagaliau buvo pelnytas pirmasis įvartis, tačiau ne į "Lazio" vartus - sumaištimi baudos aikštelėje pasinaudojo Matuzalemas bei pelnė įvartį.

Maža to, po dviejų minučių iššokęs vienas prieš "Inter" vartininką Julio Cesarą, "Lazio" kapitonas Tommaso Rocchi pelnė ir antrąjį įvartį.

"Inter" siekė kuo greičiau išlyginti rezultatą ir tai jiems pavyko padaryti 78 minutę - Mario Balotelli perėmė kamuolį bei perdavė jį Eto'o, kuris stipriu smūgiu nuginklavo Muslera.

86 minutę "Inter" pavyko ir išlyginti rezultatą, tačiau Diego Milito įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės. Per likusį laiką rezultatas nepakito ir "Lazio" šventė puikią pergalę.