Italijos taurė: galingas „AC Milan“ pirmas kėlinys nepaliko šansų „Lazio“ ekipai © JumpStory nuotr.

Italijos taurės ketvirtfinalyje pirmame kėlinyje reikalus sutvarkęs „AC Milan“ rezultatu 4:0 įveikė Romos „Lazio“ vienuolikę.

Pirmąjį rungtynių įvartį Milano ekipa pelnė 24 minutę. Puikų perdavimą gavęs Rafaelis Leao įsiveržė į baudos aikštelę ir žemu smūgiu kaire koja nuginklavo priešininkų vartininką Pepe Reiną.

Kėliniui einant į pabaigą apie save vėl priminti užsimanė pastaruoju metu puikią formą demonstruojantis Olivieris Giroud. 41 minutę prancūzas atsidūrė įspūdingos komandinės atakos smaigalyje ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Vos už 5 minučių Giroud įsirašė į savo sąskaitą dublį. Puolėjas užsiimė puikią poziciją baudos aikštelėje ir po Theo Hernandezo žemo perdavimo iš krašto, prancūzas užtikrintu smūgiu į apatinį kampą nepaliko šansų priešininkų vartininkui.

Na ir paskutinią „vinį į varžovų” karstą įkalė Franckas Kessie. 79 minutę, Milano ekipos saugas pasiuntė atšokusį kamuolį į kairįjį apatinį vartų kampą ir rezultatas tapo 4:0.

Po šios pergalės „AC Milan“ patenka į Italijos taurės pusfinalį.