Italijos taurėje - "Roma" ir "Torino" ekipų pergalės © Eurofootball.lt
Trečiadienio vakarą buvo žaidžiami du Italijos taurės (Coppa Italia) aštuntfinalio mačai, kuriuose pergales iškovojo ir į tolimesnį etapą pateko "Roma" bei "Torino" klubai.

Romoje vykęs mačas, tarp vietos "Roma" ir "Bologna" ekipų pasibaigė šeimininkų pergale 2-0.

Jau 11 minutę Vincenzo Montella galėjo išvesti savo komandą į priekį, tačiau futbolininko smūgis buvo netikslus. Kiek vėliu pavojinga ataka atsakė ir svečiai, tačiau Marazzina smūgį atrėme "Roma" vartininkas.

Kėliniui artėjant prie pabaigos, svečių saugas Aparecido Cesaras dar bandė pelnyti įvartį, tačiau ir vėl savo vietoje buvo "Roma" klubo vartininkas.

62 minutę po Phillipp Mexes'o perdavimo Julio Baptista pavojingai smūgiavo į vartus, tačiau ir šįsyk įvarčio pelnyti nepavyko. 80 minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Mirko Vučiničius, po Cicinho perdavimo, buvo netoli tikslo, tačiau kamuolys praskriejo šalia vartų.

Vis dėlto 83 minutę tam pačiam puolėjui M.Vučiničui pagaliau pavyko išvesti savo ekipą į priekį - po Jeremy Menezo perdavimo, puolėjas nuginklavo svečių vartininką Colombo.

Vos po kelių minučių rezultatas tapo jau 2-0 - suklydus vienam iš "Bologna" gynėjų, puolėas šios progos nepraleido ir antrą kartą mače nuginlavo Colombo. Finalinis teisėjo švulpukas paskelbė "Roma" pergalę, rezultatu 2-0.

Kitame aštuntfinalio mače iš tolimesnės kovos turėjo pasitraukti "Fiorentina", kuri rungtynes namie, rezultatu 0-1 pralaimėjo "Torino".

"Roma" 2 - 0 "Bologna"
83' [1 - 0] Mirko Vucinic
86' [2 - 0] Mirko Vucinic

"Fiorentina" 0 - 1 "Torino"
18' [0 - 1 ] Rolando Bianchi