Italijos taurės aštuntfinalyje - dramatiškos kovos © Eurofootball.lt
Italijos futbolo taurės aštuntfinalio rungtynėse trečiadienį netrūko dramatiškų kovų. Trejose rungtynėse buvo gausu 11 metrų baudinių bei raudonų kortelių.

Mariaus Stankevičiaus Genujos "Sampdoria" ekipa pranoko "Empoli", nors nuo pirmojo kėlinio pabaigos rungtyniavo be pašalinto Daniele Dessinos. Lietuvis žaidė saugų grandyje ir aikštėje praleido visas 90 minučių.

Dramatiškai klostėsi "Udinese" ir "Reggina" mačas. Svečiai pagrindinio laiko pabaigoje turėjo progą išplėšti pergalę, bet Emilis Halfredssonas nerealizavo 11 metrų baudinio.

Udinės klubas pratęsimo pabaigoje liko tik devyniese, tačiau išlaikė nulines lygiąsias, o baudinių loterijoje jiems sėkmė šypsojosi labiau - 8-7.

Kitose rungtynėse "Napoli" pranoko "Salernitana" ekipą.

Likę aštuntfinalio susitikimai bus žaidžiami gruodžio ir sausio mėnesiais.

Statistika

Udinės "Udinese" 0 - 0 Kalabrijos Redžijo "Reggina", po pratęsimo, 11 m baudiniai 8-7

86' E.Belardi ir 118' F.Qugliarella (abu "Udinese") pašalinti iš aikštės

88' E.Halfredssonas ("Reggina") neįmušė 11 m baudinio

Genujos "Sampdoria" 2 - 1 "Empoli"
31' [1 - 0] E.Bonazzoli
45' [2 - 0] B.Fornaroli (iš 11 m)
62' [2 - 1] F.Lodi

36' E.Dessena ("Sampdoria") pašalintas iš aikštės

76' R.Ziegleris ("Sampdoria") neįmušė 11 m baudinio

"Napoli" 3 - 1 Salerno "Salernitana"
16' [1 - 0] M.Peccarisi (į savo vartus)
25' [2 - 0] J.I.Pia
51' [2 - 1] A.D.Napoli
53' [3 - 1] M.Hamsikas

90' M.Pestrinas ("Salernitana") pašalintas iš aikštės