Italijos taurės ketvirtfinalyje „Fiorentina“ palaužė „Atalanta“ © JumpStory nuotr.

Ketvirtadienio vakarą Bergame įvyko itin dramatiškas Italijos taurės ketvirtfinalis, kuriame „Fiorentina“ svečiuose 3:2 triumfavo prieš „Atalanta“.

Mačas prasidėjo greitu įvarčiu – jau 9-ąją minutę nuo 11 m žymos buvo tikslus Krzystofas Piatekas. 30-ąją minutę į šį įvartį atsakė šeimininkų gynėjas Davide Zappacosta.

Antrojo kėlinio pradžioje „Atalanta“ jau įsiveržė į priekį po Jeremie Boga įvarčio. Visgi 71-ąją minutę dar vieną šansą stoti prie 11 m žymos gavo K. Piatekas ir nors iš pirmo karto lenkui pasižymėti nepavyko, atšokęs kamuolys jau buvo pasiųstas į vartus.

79-ąją minutę „Fiorentina“ gynėjas Lucasas Martinezas Quarta dar gavo raudoną kortelę, tačiau tai nesutrugdė „Violai“ per pridėtą laiką išplėšti pergalę.

Pergalingo įvarčio autorius 90+3 minutę buvo centro gynėjas Nikola Milenkovičius.

Į Italijos taurės pusfinalį jau yra patekusios „Milan“ ir „Inter“ ekipos.