J. Carragheris: Fabregasui trūksta taktinio išprusimo

Buvęs "Liverpool" gynėjas Jamie Carragheris sako, kad Cesco Fabregaso taktinio išprusimo stoka suvaidino svarbų vaidmenį sekmadienio rungtynėse, kuriose Londono "Chelsea" 0-3 nusileido "Manchester City" ekipai.

"Aristokratai" per pirmuosius du sezono mačus iškovojo vos vieną tašką, o ispanas dėl blankios pradžios kritikuojamas jau ne pirmą kartą.

Sostinės klubo strategas Jose Mourinho svarbiuose susitikimuose įprastai rungtyniauja dviem atraminiais saugais, o Fabregasas žaidžia labiau atakuojančioje rolėje, tačiau, anot Carragherio, šis planas "Etihad" stadione visiškai nepasiteisino.

"Kodėl į aikštę leidžiamas Ramiresas?", - analizuodamas rungtynes Sky Sports televizijoje klausė buvęs futbolininkas. "Juk tuo pat metu žaidžia Cescas Fabregas, kuris yra fantastiškas žaidėjas dėl savo sukuriamų bei pelnomų įvarčių, tačiau, kaip pamatėme per pirmas 10 sekundžių Davidui Silvai jį įveikus ir išvedus į priekį Sergio Aguero, nesugeba gintis."

"Jam trūksta taktinio išprusimo, ypač gynyboje. Tai yra viena priežasčių, kodėl "Barcelona" leido "Chelsea" jį įsigyti."

"Jeigu Fabregasas rungtyniauja aikštės viduryje, jam reikia apsaugos iš Matičiaus bei Ramireso, bet jis jos nesulaukė. Ypatingai jam negelbėjo Ramiresas."

"Problemas, kurias jie turėjo kairėje aikštės pusėje, kartu sukėlė Ramiresas ir Fabregasas."

Praėjusį sezoną Ispanijos rinktinės saugas buvo vienas "aristokratų" lyderių ir "Premier" lygoje pasižymėjo 18 rezultatyvių perdavimų.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos